
| Karoser tipi nedir, Audi A4 (B9 8W, facelift 2019)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 7.7-7.9 Lt/100 km 30.5 - 29.8 US mpg 36.7 - 35.8 UK mpg 13 - 12.7 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Audi A4 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 174-178 g/km CO2 Euro 6d - TEMP - EVAP - ISC |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2019 A4 (B9 8W, facelift 2019) 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 5.8 saniye 0-60 mph: 5.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Audi A4 Sedan 2019 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 245 bg, 370 Nm 272.9 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Audi A4 Sedan 2019 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 2.0 Lt 1984 cm3 121.07 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2019 Audi 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) Sedan 2019 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2019 Audi A4 Sedan? | 4762 mm 187.48 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2019 Audi A4 Sedan? | 1847 mm 72.72 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2019 Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 1545 Kg 3406.14 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2019 Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 2110 Kg 4651.75 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2019 Audi A4 (B9 8W, facelift 2019) 45 TFSI (245 Hp) quattro Mild Hybrid S tronic? | 7, otomatik şanzıman S tronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Audi |
| Model | A4 |
| Nesil | A4 (B9 8W, facelift 2019) |
| Modifikasyonu (Motor) | 45 TFSI (245 bg) quattro Mild Hybrid S tronic |
| Üretim başlangıç yılı | Mayıs ayı, 2019 yıl |
| Son üretim yılı | Mayıs ayı, 2020 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 7.7-7.9 Lt/100 km
30.5 - 29.8 US mpg 36.7 - 35.8 UK mpg 13 - 12.7 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 174-178 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi | 8.5-8.7 Lt/100 km
27.7 - 27 US mpg 33.2 - 32.5 UK mpg 11.8 - 11.5 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi | 5.3-5.8 Lt/100 km
44.4 - 40.6 US mpg 53.3 - 48.7 UK mpg 18.9 - 17.2 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi | 6.5-6.8 Lt/100 km
36.2 - 34.6 US mpg 43.5 - 41.5 UK mpg 15.4 - 14.7 km/Lt |
| CO2 Emisyonları | 146-155 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.5 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d - TEMP - EVAP - ISC |
| Ağırlık/güç oranı | 6.3 Kg/bg, 158.6 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.2 Kg/Nm, 239.5 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 245 bg @ 5000-6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 123.5 bg/Lt |
| Tork | 370 Nm @ 1600-4300 dev/dak 272.9 lb.-ft. @ 1600-4300 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | DKNA |
| Motor hacmi | 1984 cm3 121.07 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 5.2 Lt 5.49 US qt | 4.58 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1545 Kg 3406.14 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2110 Kg 4651.75 lbs. |
| Azami yük | 565 Kg 1245.61 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 58 Lt 15.32 US gal | 12.76 UK gal |
| Tavan Yükü | 90 Kg 198.42 lbs. |
| Frenli treyler yükü (8%) | 1700 Kg 3747.86 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1500 Kg 3306.93 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4762 mm 187.48 in. |
| Genişlik | 1847 mm 72.72 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2022 mm 79.61 in. |
| Yükseklik | 1428 mm 56.22 in. |
| Dingil Mesafesi | 2820 mm 111.02 in. |
| Ön tekerlek izi | 1572 mm 61.89 in. |
| Arka tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| ön çıkıntı | 899 mm 35.39 in. |
| arka çıkıntı | 1043 mm 41.06 in. |
| En az dönüş açısı | 11.6 m 38.06 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman S tronic |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |