| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L2? | Minivan , 5 drzwi, 5-7 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L2 1.5 D-4D (130 Hp)? | 5.5-5.8 l/100 km 42.8 - 40.6 US mpg 51.4 - 48.7 UK mpg 18.2 - 17.2 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Toyota Proace City 1.5 D-4D (130 Hp)? | 146-151 g/km CO2 Euro 6E |
| Jak szybki jest pojazd, 2024 Proace City Verso (facelift 2024) L2 1.5 D-4D (130 Hp)? | 186 km/h | 115.58 mph |
| Jaką ma moc silnik, Toyota Proace City Minivan 2024 1.5 D-4D (130 Hp)? | 130 KM, 300 Nm 221.27 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Toyota Proace City Minivan 2024 1.5 D-4D (130 Hp)? | 1.5 l 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2024 Toyota 1.5 D-4D (130 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L2 Minivan 2024 1.5 D-4D (130 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2024 Toyota Proace City Minivan ? | 4753 mm 187.13 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2024 Toyota Proace City Minivan ? | 1848 mm 72.76 in. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L2 1.5 D-4D (130 Hp)? | 2310 kg 5092.68 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2024 Toyota Proace City Minivan ? | 850 - 2693 l 30.02 - 95.1 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2024 Toyota Proace City Verso (facelift 2024) L2 1.5 D-4D (130 Hp)? | 6, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Toyota |
| Model | Proace City |
| Generacja | Proace City Verso (facelift 2024) L2 |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 D-4D (130 KM) |
| Początek produkcji | kwiecień, 2024 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 5-7 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycia paliwa, niska prędkość (WLTP) | 6.8-7.0 l/100 km
34.6 - 33.6 US mpg 41.5 - 40.4 UK mpg 14.7 - 14.3 km/l |
| Zużycia paliwa, średnia prędkość (WLTP) | 5.4-5.6 l/100 km
43.6 - 42 US mpg 52.3 - 50.4 UK mpg 18.5 - 17.9 km/l |
| Zużycia paliwa, wysoka prędkość (WLTP) | 4.7-4.9 l/100 km
50 - 48 US mpg 60.1 - 57.6 UK mpg 21.3 - 20.4 km/l |
| Zużycia paliwa, bardzo wysoka prędkość (WLTP) | 5.8-6.1 l/100 km
40.6 - 38.6 US mpg 48.7 - 46.3 UK mpg 17.2 - 16.4 km/l |
| Zużycia paliwa, mieszany (WLTP) | 5.5-5.8 l/100 km
42.8 - 40.6 US mpg 51.4 - 48.7 UK mpg 18.2 - 17.2 km/l |
| Emisje CO2 (WLTP) | 146-151 g/km |
| Typ paliwa | Olej napędowy |
| Prędkość maksymalna | 186 km/h 115.58 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 6E |
| Silnik | |
| Moc | 130 KM @ 3750 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 86.7 KM/l |
| Moment obrotowy | 300 Nm @ 1750 obr./min. 221.27 lb.-ft. @ 1750 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | YH01 |
| Pojemność silnika | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Diesel common rail |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | OHC |
| Ilość oleju w silniku | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Objętość i waga | |
| Dopuszczalna masa | 2310 kg 5092.68 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 850 l 30.02 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 2693 l 95.1 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 50 l 13.21 US gal | 11 UK gal |
| zbiornik AdBlue | 17 l 4.49 US gal | 3.74 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 150 kg 330.69 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1300 kg 2866.01 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 74 kg 163.14 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4753 mm 187.13 in. |
| Szerokość | 1848 mm 72.76 in. |
| Wysokość | 1843 mm 72.56 in. |
| Rozstaw osi | 2975 mm 117.13 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1553 mm 61.14 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1567 mm 61.69 in. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | niezależne typu McPherson |
| Zawieszenie tylne | skręt |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tylne | Tarczowe |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 205/60 R16 96H |
| Rozmiar felg | 16 |