
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008)? | Kombi , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 1.8 16V (125 Hp)? | 7.9 l/100 km 29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Peugeot 407 1.8 16V (125 Hp)? | 184 g/km CO2 Euro 4 |
| Jak szybki jest pojazd, 2008 407 SW (Phase II, 2008) 1.8 16V (125 Hp)? | 199 km/h | 123.65 mph 0-100 km/h: 10.7 s 0-60 mph: 10.2 s |
| Jaką ma moc silnik, Peugeot 407 Kombi 2008 1.8 16V (125 Hp)? | 125 KM, 170 Nm 125.39 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Peugeot 407 Kombi 2008 1.8 16V (125 Hp)? | 1.7 l 1749 cm3 106.73 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2008 Peugeot 1.8 16V (125 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) Kombi 2008 1.8 16V (125 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2008 Peugeot 407 Kombi ? | 4763 mm 187.52 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2008 Peugeot 407 Kombi ? | 1811 mm 71.3 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 1.8 16V (125 Hp)? | 1455 kg 3207.73 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 1.8 16V (125 Hp)? | 2090 kg 4607.66 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2008 Peugeot 407 Kombi ? | 448 - 1365 l 15.82 - 48.2 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2008 Peugeot 407 SW (Phase II, 2008) 1.8 16V (125 Hp)? | 5, ręczna skrzynia biegów |
| Marka | Peugeot |
|---|---|
| Model | 407 |
| Generacja | 407 SW (Phase II, 2008) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.8 16V (125 KM) |
| Początek produkcji | Lipiec, 2008 r |
| Koniec produkcji | 2011 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 10.7 l/100 km
22 US mpg 26.4 UK mpg 9.3 km/l |
|---|---|
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 6.1 l/100 km
38.6 US mpg 46.3 UK mpg 16.4 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 7.9 l/100 km
29.8 US mpg 35.8 UK mpg 12.7 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 184 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 10.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 10.7 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 10.2 s |
| Prędkość maksymalna | 199 km/h 123.65 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 4 |
| Stosunek masy do mocy | 11.6 kg/KM, 85.9 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 8.6 kg/Nm, 116.8 Nm/tonę |
| Moc | 125 KM @ 6000 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 71.5 KM/l |
| Moment obrotowy | 170 Nm @ 3750 obr./min. 125.39 lb.-ft. @ 3750 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 6FY EW7A |
| Pojemność silnika | 1749 cm3 106.73 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 82.7 mm 3.26 in. |
| Skok tłoka | 81.4 mm 3.2 in. |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 5 l 5.28 US qt | 4.4 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.5 l 7.93 US qt | 6.6 UK qt |
| Masa własna | 1455 kg 3207.73 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2090 kg 4607.66 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 635 kg 1399.94 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 448 l 15.82 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1365 l 48.2 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 66 l 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 80 kg 176.37 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1300 kg 2866.01 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 60 kg 132.28 lbs. |
| Długość | 4763 mm 187.52 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1811 mm 71.3 in. |
| Wysokość | 1460-1486 mm 57.48 - 58.5 in. |
| Rozstaw osi | 2725 mm 107.28 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1560 mm 61.42 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1519-1526 mm 59.8 - 60.08 in. |
| zwis przedni | 1028 mm 40.47 in. |
| zwis tylny | 1010 mm 39.76 in. |
| Prześwit | 136 mm 5.35 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.2 m 36.75 ft. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 5 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , Niezależne zawieszenie sprężyny śrubowej, stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 283x26 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 290x24 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 205/60 R16; 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 16; 7J x 17; 8J x 18 |