
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Peugeot 407 (Phase II, 2008)? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 9 l/100 km 26.1 US mpg 31.4 UK mpg 11.1 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Peugeot 407 2.2 16V (163 Hp)? | 214 g/km CO2 Euro 4 |
| Jak szybki jest pojazd, 2008 407 (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 222 km/h | 137.94 mph 0-100 km/h: 9 s 0-60 mph: 8.6 s |
| Jaką ma moc silnik, Peugeot 407 Sedan 2008 2.2 16V (163 Hp)? | 163 KM, 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Peugeot 407 Sedan 2008 2.2 16V (163 Hp)? | 2.2 l 2230 cm3 136.08 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2008 Peugeot 2.2 16V (163 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Peugeot 407 (Phase II, 2008) Sedan 2008 2.2 16V (163 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2008 Peugeot 407 Sedan ? | 4691 mm 184.69 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2008 Peugeot 407 Sedan ? | 1811 mm 71.3 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 1480 kg 3262.84 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 2040 kg 4497.43 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2008 Peugeot 407 Sedan ? | 407 l 14.37 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.2 16V (163 Hp)? | 6, ręczna skrzynia biegów |
| Marka | Peugeot |
|---|---|
| Model | 407 |
| Generacja | 407 (Phase II, 2008) |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.2 16V (163 KM) |
| Początek produkcji | Lipiec, 2008 r |
| Koniec produkcji | 2009 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 12.9 l/100 km
18.2 US mpg 21.9 UK mpg 7.8 km/l |
|---|---|
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 6.8 l/100 km
34.6 US mpg 41.5 UK mpg 14.7 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 9 l/100 km
26.1 US mpg 31.4 UK mpg 11.1 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 214 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 9 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 9 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 8.6 s |
| Prędkość maksymalna | 222 km/h 137.94 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 4 |
| Stosunek masy do mocy | 9.1 kg/KM, 110.1 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 6.7 kg/Nm, 148.6 Nm/tonę |
| Moc | 163 KM @ 5875 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 73.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 220 Nm @ 4150 obr./min. 162.26 lb.-ft. @ 4150 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | 3FY EW12J4 |
| Pojemność silnika | 2230 cm3 136.08 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 86 mm 3.39 in. |
| Skok tłoka | 96 mm 3.78 in. |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 4.25 l 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.9 l 8.35 US qt | 6.95 UK qt |
| Masa własna | 1480 kg 3262.84 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2040 kg 4497.43 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 560 kg 1234.59 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 407 l 14.37 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 66 l 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 80 kg 176.37 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1800 kg 3968.32 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 745 kg 1642.44 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 72 kg 158.73 lbs. |
| Długość | 4691 mm 184.69 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1811 mm 71.3 in. |
| Wysokość | 1442-1447 mm 56.77 - 56.97 in. |
| Rozstaw osi | 2725 mm 107.28 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1560 mm 61.42 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1519-1526 mm 59.8 - 60.08 in. |
| zwis przedni | 1028 mm 40.47 in. |
| zwis tylny | 938 mm 36.93 in. |
| Prześwit | 136 mm 5.35 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.2 m 36.75 ft. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , Niezależne zawieszenie sprężyny śrubowej, stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 330x30 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 290x28 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Rozmiar felg | 7J x 17; 8J x 18 |