
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Peugeot 407 (Phase II, 2008)? | Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 8.6 l/100 km 27.4 US mpg 32.8 UK mpg 11.6 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Peugeot 407 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 204 g/km CO2 Euro 4 |
| Jak szybki jest pojazd, 2008 407 (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 207 km/h | 128.62 mph 0-100 km/h: 10.5 s 0-60 mph: 10 s |
| Jaką ma moc silnik, Peugeot 407 Sedan 2008 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 140 KM, 200 Nm 147.51 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Peugeot 407 Sedan 2008 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 2.0 l 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2008 Peugeot 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Peugeot 407 (Phase II, 2008) Sedan 2008 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2008 Peugeot 407 Sedan ? | 4691 mm 184.69 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2008 Peugeot 407 Sedan ? | 1811 mm 71.3 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 1446 kg 3187.88 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 2020 kg 4453.34 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2008 Peugeot 407 Sedan ? | 407 l 14.37 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2008 Peugeot 407 (Phase II, 2008) 2.0 16V (140 Hp) Automatic? | 4, automatyczna skrzynia biegów |
| Marka | Peugeot |
|---|---|
| Model | 407 |
| Generacja | 407 (Phase II, 2008) |
| Modyfikacja (Silnik) | 2.0 16V (140 KM) Automatic |
| Początek produkcji | Lipiec, 2008 r |
| Koniec produkcji | 2010 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 12.5 l/100 km
18.8 US mpg 22.6 UK mpg 8 km/l |
|---|---|
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 6.3 l/100 km
37.3 US mpg 44.8 UK mpg 15.9 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 8.6 l/100 km
27.4 US mpg 32.8 UK mpg 11.6 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 204 g/km |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 10.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 10.5 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 10 s |
| Prędkość maksymalna | 207 km/h 128.62 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 4 |
| Stosunek masy do mocy | 10.3 kg/KM, 96.8 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 7.2 kg/Nm, 138.3 Nm/tonę |
| Moc | 140 KM @ 6000 obr./min. |
|---|---|
| Moc na litr objętości roboczej | 70.1 KM/l |
| Moment obrotowy | 200 Nm @ 4000 obr./min. 147.51 lb.-ft. @ 4000 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | RFJ EW10A |
| Pojemność silnika | 1997 cm3 121.86 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 85 mm 3.35 in. |
| Skok tłoka | 88 mm 3.46 in. |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 4 |
| Układ wtrysku paliwa | Wtrysk wielopunktowy |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Układ rozrządu | DOHC |
| Ilość oleju w silniku | 4.25 l 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |
| Masa własna | 1446 kg 3187.88 lbs. |
|---|---|
| Dopuszczalna masa | 2020 kg 4453.34 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 574 kg 1265.45 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 407 l 14.37 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 66 l 17.44 US gal | 14.52 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 80 kg 176.37 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1800 kg 3968.32 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 750 kg 1653.47 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 72 kg 158.73 lbs. |
| Długość | 4691 mm 184.69 in. |
|---|---|
| Szerokość | 1811 mm 71.3 in. |
| Wysokość | 1442-1447 mm 56.77 - 56.97 in. |
| Rozstaw osi | 2725 mm 107.28 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1560 mm 61.42 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1519-1526 mm 59.8 - 60.08 in. |
| zwis przedni | 1028 mm 40.47 in. |
| zwis tylny | 938 mm 36.93 in. |
| Prześwit | 136 mm 5.35 in. |
| Minimalna średnica skrętu | 11.2 m 36.75 ft. |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
|---|---|
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 4 biegów, automatyczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | podwójny wahacz poprzeczny , Niezależne zawieszenie sprężyny śrubowej, stabilizator poprzeczny |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 283x26 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 290x24 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 205/60 R16; 215/55 R17; 235/45 R18 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 16; 7J x 17; 8J x 18 |