
| Karoser tipi nedir, WEY G9? | Minibüs, 5 Kapı, 7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, WEY G9 Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 1.2 Lt/100 km 196 US mpg 235.4 UK mpg 83.3 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 170 km 105.63 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2026 G9 Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 190 km/saat | 118.06 mph 0-100 km/saat: 5.7 saniye 0-60 mph: 5.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, WEY G9 Minibüs 2026 Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 442 bg, 642 Nm 473.51 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, WEY G9 Minibüs 2026 Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2026 WEY Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, WEY G9 Minibüs 2026 Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2026 WEY G9 Minibüs? | 5050 mm 198.82 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2026 WEY G9 Minibüs? | 1985 mm 78.15 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2026 WEY G9 Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 2803 Kg 6179.56 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2026 WEY G9 Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 3328 Kg 7336.98 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2026 WEY G9 Minibüs? | 233 - 1725 Lt 8.23 - 60.92 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2026 WEY G9 Hi4 1.5L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DHT? | 4, otomatik şanzıman DHT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | WEY |
| Model | G9 |
| Nesil | G9 |
| Modifikasyonu (Motor) | Hi4 1.5L (442 bg) Plug-in Hybrid AWD DHT |
| Üretim başlangıç yılı | Şubat, 2026 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 1.2 Lt/100 km
196 US mpg 235.4 UK mpg 83.3 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.4 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Ağırlık/güç oranı | 6.3 Kg/bg, 157.7 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 4.4 Kg/Nm, 229 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 44.2 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (NEDC) | 170 km 105.63 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 109 bg |
| Elektrikli motor torku | 170 Nm 125.39 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 184 bg |
| Elektrikli motor torku | 232 Nm 171.11 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 442 bg |
| Sistem tork | 642 Nm 473.51 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 150 bg @ 5500-6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 100.1 bg/Lt |
| Tork | 240 Nm @ 1800-4000 dev/dak 177.01 lb.-ft. @ 1800-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2803 Kg 6179.56 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 3328 Kg 7336.98 lbs. |
| Azami yük | 525 Kg 1157.43 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 233 Lt 8.23 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1725 Lt 60.92 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 58 Lt 15.32 US gal | 12.76 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5050 mm 198.82 in. |
| Genişlik | 1985 mm 78.15 in. |
| Yükseklik | 1900 mm 74.8 in. |
| Dingil Mesafesi | 3085 mm 121.46 in. |
| Yerden yükseklik | 155 mm 6.1 in. |
| En az dönüş açısı | 11.8 m 38.71 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 4 vites, otomatik şanzıman DHT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/50 R18 |
| Jant Boyutu | 18 |