
| Karoser tipi nedir, WEY 03? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, WEY 03 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 0.5 Lt/100 km 470.4 US mpg 565 UK mpg 200 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, WEY 03 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 15 g/km CO2 Euro 6e |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 139 km 86.37 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, WEY 03 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 24.3 kWh/100 km 39.11 kWh/100 mi 86 MPGe 4.1 km/kWh 2.6 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 03 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 230 km/saat | 142.92 mph 0-100 km/saat: 5.3 saniye 0-60 mph: 5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, WEY 03 SUV 2024 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 442 bg, 685 Nm 505.23 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, WEY 03 SUV 2024 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 2.0 Lt 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 WEY 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, WEY 03 SUV 2024 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 WEY 03 SUV? | 4668 mm 183.78 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 WEY 03 SUV? | 1890 mm 74.41 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 WEY 03 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 2220 Kg 4894.26 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 WEY 03 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 2670 Kg 5886.34 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 WEY 03 SUV? | 517 - 1289 Lt 18.26 - 45.52 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 WEY 03 2.0L (442 Hp) Plug-in Hybrid AWD DCT? | 9, otomatik şanzıman DCT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | WEY |
| Model | 03 |
| Nesil | 03 |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0L (442 bg) Plug-in Hybrid AWD DCT |
| Üretim başlangıç yılı | Mart, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 0.5 Lt/100 km
470.4 US mpg 565 UK mpg 200 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 15 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.3 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5 saniye |
| Maksimum sürat | 230 km/saat 142.92 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Ağırlık/güç oranı | 5 Kg/bg, 199.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.2 Kg/Nm, 308.6 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 34 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 28.9 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 139 km 86.37 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 24.3 kWh/100 km
39.11 kWh/100 mi 86 MPGe 4.1 km/kWh 2.6 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 163 bg |
| Elektrikli motor torku | 325 Nm 239.71 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 184 bg |
| Elektrikli motor torku | 232 Nm 171.11 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 442 bg |
| Sistem tork | 685 Nm 505.23 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 204 bg |
| Litre başına güç | 102.1 bg/Lt |
| Tork | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | E20N |
| Motor hacmi | 1998 cm3 121.93 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2220 Kg 4894.26 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2670 Kg 5886.34 lbs. |
| Azami yük | 450 Kg 992.08 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 517 Lt 18.26 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1289 Lt 45.52 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 55 Lt 14.53 US gal | 12.1 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2000 Kg 4409.25 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4668 mm 183.78 in. |
| Genişlik | 1890 mm 74.41 in. |
| Yükseklik | 1730 mm 68.11 in. |
| Dingil Mesafesi | 2745 mm 108.07 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 9 vites, otomatik şanzıman DCT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/50 R20 |
| Jant Boyutu | 7.5J x 20 |