
| Karoser tipi nedir, Voyah Free (facelift 2023)? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Voyah Free (facelift 2023) 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 0.6 Lt/100 km 392 US mpg 470.8 UK mpg 166.7 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Voyah Free 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | China VIb |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 259 km 160.94 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Voyah Free (facelift 2023) 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 23.1 kWh/100 km 37.18 kWh/100 mi 91 MPGe 4.3 km/kWh 2.7 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 Free (facelift 2023) 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 200 km/saat | 124.27 mph 0-100 km/saat: 4.5 saniye 0-60 mph: 4.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Voyah Free SUV 2024 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 490 bg, 720 Nm 531.04 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Voyah Free SUV 2024 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 Voyah 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Voyah Free (facelift 2023) SUV 2024 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 Voyah Free SUV? | 4905 mm 193.11 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 Voyah Free SUV? | 1950 mm 76.77 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 Voyah Free (facelift 2023) 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 2260 Kg 4982.45 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 Voyah Free (facelift 2023) 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 2635 Kg 5809.18 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 Voyah Free SUV? | 560 - 1320 Lt 19.78 - 46.62 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 Voyah Free (facelift 2023) 318 1.5L (490 Hp) 4WD Extended Range? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Voyah |
| Model | Free |
| Nesil | Free (facelift 2023) |
| Modifikasyonu (Motor) | 318 1.5L (490 bg) 4WD Extended Range |
| Üretim başlangıç yılı | Haziran, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 0.6 Lt/100 km
392 US mpg 470.8 UK mpg 166.7 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.5 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.3 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat 124.27 mph |
| 100 km/saat - 0 | 35.95 m |
| Emisyon Standardı | China VIb |
| Ağırlık/güç oranı | 4.6 Kg/bg, 216.8 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.1 Kg/Nm, 318.6 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 43 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 259 km 160.94 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi | 23.1 kWh/100 km
37.18 kWh/100 mi 91 MPGe 4.3 km/kWh 2.7 mi/kWh |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 272 bg |
| Elektrikli motor torku | 410 Nm 302.4 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 490 bg |
| Sistem tork | 720 Nm 531.04 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 150 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 100.1 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 2500-4000 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 2500-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | DAM15NTDE |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC, VVT |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2260 Kg 4982.45 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2635 Kg 5809.18 lbs. |
| Azami yük | 375 Kg 826.73 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 560 Lt 19.78 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1320 Lt 46.62 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 56 Lt 14.79 US gal | 12.32 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4905 mm 193.11 in. |
| Genişlik | 1950 mm 76.77 in. |
| Yükseklik | 1645 mm 64.76 in. |
| Dingil Mesafesi | 2960 mm 116.54 in. |
| Ön tekerlek izi | 1654 mm 65.12 in. |
| Arka tekerlek izi | 1647 mm 64.84 in. |
| Yerden yükseklik | 141-211 mm 5.55 - 8.31 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. İYM hareketle mekanik bağlantı olmadan sadece jeneratörü hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 255/45 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |