
| Karoser tipi nedir, Voyah Dreamer (facelift 2024)? | Minibüs, 5 Kapı, 4-7 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Voyah Dreamer (facelift 2024) 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 5.42 Lt/100 km 43.4 US mpg 52.1 UK mpg 18.5 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 235 km 146.02 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 Dreamer (facelift 2024) 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 203 km/saat | 126.14 mph 0-100 km/saat: 5.9 saniye 0-60 mph: 5.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Voyah Dreamer Minibüs 2024 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 571 bg, 840 Nm 619.55 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Voyah Dreamer Minibüs 2024 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1.5 Lt 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 Voyah 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Voyah Dreamer (facelift 2024) Minibüs 2024 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 Voyah Dreamer Minibüs? | 5315 mm 209.25 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 Voyah Dreamer Minibüs? | 1985 mm 78.15 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 Voyah Dreamer (facelift 2024) 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 2642 Kg 5824.61 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 Voyah Dreamer Minibüs? | 348 - 2700 Lt 12.29 - 95.35 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 Voyah Dreamer (facelift 2024) 1.5T (571 Hp) Plug-in Hybrid 4WD? | 1, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Voyah |
| Model | Dreamer |
| Nesil | Dreamer (facelift 2024) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5T (571 bg) Plug-in Hybrid 4WD |
| Üretim başlangıç yılı | Ağustos, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Minibüs |
| Koltuk Sayısı | 4-7 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (CLTC) | 5.42 Lt/100 km
43.4 US mpg 52.1 UK mpg 18.5 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 5.6 saniye |
| Maksimum sürat | 203 km/saat 126.14 mph |
| 100 km/saat - 0 | 35.79 m |
| Ağırlık/güç oranı | 4.6 Kg/bg, 216.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.1 Kg/Nm, 317.9 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 41.7 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altında, arka koltukların altında Zemin altında, ön koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil (CLTC) | 235 km 146.02 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 204 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Ön aks, enine |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 310 Nm 228.64 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 571 bg |
| Sistem tork | 840 Nm 619.55 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 150 bg |
| Litre başına güç | 100.2 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | DFMC15TE3 |
| Motor hacmi | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2642 Kg 5824.61 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 348 Lt 12.29 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 2700 Lt 95.35 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 65 Lt 17.17 US gal | 14.3 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5315 mm 209.25 in. |
| Genişlik | 1985 mm 78.15 in. |
| Yükseklik | 1820 mm 71.65 in. |
| Dingil Mesafesi | 3200 mm 125.98 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. Bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 1 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 20 |