
| Karoser tipi nedir, Volkswagen Kaefer Cabrio (15)? | Cabriolet, 2 Kapı |
|---|---|
| Araç ne kadar hızlıdır, 1970 Kaefer Cabrio (15) 1302,1303 1.6 (15) (50 Hp)? | 130 km/saat | 80.78 mph |
| Motor gücü ne kadar, Volkswagen Kaefer Cabriolet 1970 1302,1303 1.6 (15) (50 Hp)? | 50 bg |
| Aktarımı nedir, Volkswagen Kaefer Cabrio (15) Cabriolet 1970 1302,1303 1.6 (15) (50 Hp)? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1970 Volkswagen Kaefer Cabriolet? | 4030 mm 158.66 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1970 Volkswagen Kaefer Cabriolet? | 1550 mm 61.02 in. |
| Marka | Volkswagen |
|---|---|
| Model | Kaefer |
| Nesil | Kaefer Cabrio (15) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1302,1303 1.6 (15) (50 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 1970 yıl |
| Son üretim yılı | 1973 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Cabriolet |
| Kapı sayısı | 2 |
| Yakıt Tipi | Benzin |
|---|---|
| Maksimum sürat | 130 km/saat 80.78 mph |
| Güç | 50 bg |
|---|---|
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor yağı kapasitesi | 2.5 Lt 2.64 US qt | 2.2 UK qt |
| Yakıt deposu hacmi | 40 Lt 10.57 US gal | 8.8 UK gal |
|---|
| Uzunluk | 4030 mm 158.66 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1550 mm 61.02 in. |
| Yükseklik | 1500 mm 59.06 in. |