
| Karoser tipi nedir, Vauxhall Mokka II (facelift 2024)? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Vauxhall Mokka II (facelift 2024) 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 4.9 Lt/100 km 48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Vauxhall Mokka 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 109-110 g/km CO2 Euro 6e |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 Mokka II (facelift 2024) 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 208 km/saat | 129.25 mph 0-100 km/saat: 8.2 saniye 0-60 mph: 7.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Vauxhall Mokka SUV 2024 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 136 bg, 230 Nm 169.64 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Vauxhall Mokka SUV 2024 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 1.2 Lt 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 Vauxhall 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 3, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Vauxhall Mokka II (facelift 2024) SUV 2024 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | Önden çekiş. MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 Vauxhall Mokka SUV? | 4150 mm 163.39 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 Vauxhall Mokka SUV? | 1787 mm 70.35 in. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 Vauxhall Mokka II (facelift 2024) 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 1750 Kg 3858.09 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 Vauxhall Mokka SUV? | 350 - 1105 Lt 12.36 - 39.02 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 Vauxhall Mokka II (facelift 2024) 1.2 Turbo (136 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 6, otomatik şanzıman e-DCT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Vauxhall |
| Model | Mokka |
| Nesil | Mokka II (facelift 2024) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.2 Turbo (136 bg) Mild Hybrid e-DCT |
| Üretim başlangıç yılı | Kasım, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 4.9 Lt/100 km
48 US mpg 57.6 UK mpg 20.4 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 109-110 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 8.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 8.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7.8 saniye |
| Maksimum sürat | 208 km/saat 129.25 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6e |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, ön koltukların altında |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 28 bg |
| Elektrikli motor torku | 55 Nm 40.57 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 136 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 113.4 bg/Lt |
| Tork | 230 Nm @ 1750 dev/dak 169.64 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 75 mm 2.95 in. |
| Silindir içi vuruş | 90.5 mm 3.56 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Maksimum ağırlık | 1750 Kg 3858.09 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 350 Lt 12.36 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1105 Lt 39.02 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 42 Lt 11.1 US gal | 9.24 UK gal |
| Tavan Yükü | 70 Kg 154.32 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1200 Kg 2645.55 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 680 Kg 1499.14 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4150 mm 163.39 in. |
| Genişlik | 1787 mm 70.35 in. |
| aynalar dahil genişlik | 1987 mm 78.23 in. |
| Yükseklik | 1534 mm 60.39 in. |
| Dingil Mesafesi | 2557 mm 100.67 in. |
| ön çıkıntı | 881 mm 34.69 in. |
| arka çıkıntı | 712 mm 28.03 in. |
| En az dönüş açısı | 11.08 m 36.35 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman e-DCT |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 283 mm |
| Arka frenler | Kampana, 249 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 17; 18 |