
| Karoser tipi nedir, Vauxhall Corsa F (facelift 2023)? | Hatchback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Vauxhall Corsa F (facelift 2023) 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 4.5 Lt/100 km 52.3 US mpg 62.8 UK mpg 22.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Vauxhall Corsa 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 102 g/km CO2 Euro 6d (6.4) |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 Corsa F (facelift 2023) 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 187 km/saat | 116.2 mph 0-100 km/saat: 10.7 saniye 0-60 mph: 10.2 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Vauxhall Corsa Hatchback 2024 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 100 bg, 205 Nm 151.2 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Vauxhall Corsa Hatchback 2024 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 1.2 Lt 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 Vauxhall 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 3, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Vauxhall Corsa F (facelift 2023) Hatchback 2024 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | Önden çekiş. MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 Vauxhall Corsa Hatchback? | 4060 mm 159.84 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 Vauxhall Corsa Hatchback? | 1960 mm 77.17 in. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 Vauxhall Corsa F (facelift 2023) 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 1690 Kg 3725.81 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 Vauxhall Corsa Hatchback? | 309 - 1118 Lt 10.91 - 39.48 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 Vauxhall Corsa F (facelift 2023) 1.2 Turbo (100 Hp) Mild Hybrid e-DCT? | 6, otomatik şanzıman e-DCT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Vauxhall |
| Model | Corsa |
| Nesil | Corsa F (facelift 2023) |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.2 Turbo (100 bg) Mild Hybrid e-DCT |
| Üretim başlangıç yılı | Ocak, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 4.5 Lt/100 km
52.3 US mpg 62.8 UK mpg 22.2 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 102 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 10.2 saniye |
| Maksimum sürat | 187 km/saat 116.2 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d (6.4) |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 28 bg |
| Elektrikli motor torku | 55 Nm 40.57 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 100 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 83.4 bg/Lt |
| Tork | 205 Nm @ 1750 dev/dak 151.2 lb.-ft. @ 1750 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1199 cm3 73.17 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC, VVT |
| Motor yağı kapasitesi | 3.5 Lt 3.7 US qt | 3.08 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Maksimum ağırlık | 1690 Kg 3725.81 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 309 Lt 10.91 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1118 Lt 39.48 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 44 Lt 11.62 US gal | 9.68 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1200 Kg 2645.55 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 423 Kg 932.56 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4060 mm 159.84 in. |
| Genişlik | 1960 mm 77.17 in. |
| Yükseklik | 1433 mm 56.42 in. |
| Dingil Mesafesi | 2538 mm 99.92 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, tam elektrikli veya karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin ön tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman e-DCT |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 381 mm |
| Arka frenler | Disk, 356 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 195/55 R16; 205/45 R17 |
| Jant Boyutu | 16; 17 |