
| Karoser tipi nedir, Subaru Impreza V Hatchback (facelift 2020)? | Hatchback, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Subaru Impreza V Hatchback (facelift 2020) 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | 6.3 Lt/100 km 37.3 US mpg 44.8 UK mpg 15.9 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Subaru Impreza 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | 143 g/km CO2 Euro 6d-ISC-FCM |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 Impreza V Hatchback (facelift 2020) 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | 192 km/saat | 119.3 mph 0-100 km/saat: 10.0 saniye 0-60 mph: 9.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Subaru Impreza Hatchback 2020 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | 150 bg, 194 Nm 143.09 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Subaru Impreza Hatchback 2020 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | 2.0 Lt 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 Subaru 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | 4, Boxer motor |
| Aktarımı nedir, Subaru Impreza V Hatchback (facelift 2020) Hatchback 2020 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 Subaru Impreza Hatchback? | 4475 mm 176.18 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 Subaru Impreza Hatchback? | 1775 mm 69.88 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 Subaru Impreza V Hatchback (facelift 2020) 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | 1515-1536 Kg 3340 - 3386.3 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 Subaru Impreza V Hatchback (facelift 2020) 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | 2050 Kg 4519.48 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 Subaru Impreza Hatchback? | 340 Lt 12.01 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 Subaru Impreza V Hatchback (facelift 2020) 2.0ie e-Boxer (150 Hp) AWD Lineartronic? | otomatik şanzıman Lineartronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Subaru |
| Model | Impreza |
| Nesil | Impreza V Hatchback (facelift 2020) |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0ie e-Boxer (150 bg) AWD Lineartronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 7.2 Lt/100 km
32.7 US mpg 39.2 UK mpg 13.9 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 5.8 Lt/100 km
40.6 US mpg 48.7 UK mpg 17.2 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 6.3 Lt/100 km
37.3 US mpg 44.8 UK mpg 15.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC, WLTP eşdeğer) | 143 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.0 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.0 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 9.5 saniye |
| Maksimum sürat | 192 km/saat 119.3 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 10.1 Kg/bg, 99 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 7.8 Kg/Nm, 128.1 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 17 bg |
| Elektrikli motor torku | 66 Nm 48.68 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 150 bg @ 5600-6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 75.2 bg/Lt |
| Tork | 194 Nm @ 4000 dev/dak 143.09 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | FB20 |
| Motor hacmi | 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Boxer motor |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 12.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor yağı kapasitesi | 4.2 Lt 4.44 US qt | 3.7 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 7.8 Lt 8.24 US qt | 6.86 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1515-1536 Kg 3340 - 3386.3 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2050 Kg 4519.48 lbs. |
| Azami yük | 514-535 Kg 1133.18 - 1179.47 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 340 Lt 12.01 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 48 Lt 12.68 US gal | 10.56 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1070 Kg 2358.95 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4475 mm 176.18 in. |
| Genişlik | 1775 mm 69.88 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2019 mm 79.49 in. |
| Yükseklik | 1515 mm 59.65 in. |
| Dingil Mesafesi | 2670 mm 105.12 in. |
| Ön tekerlek izi | 1540 mm 60.63 in. |
| Arka tekerlek izi | 1545 mm 60.83 in. |
| Yerden yükseklik | 135 mm 5.31 in. |
| En az dönüş açısı | 11.6 m 38.06 ft. |
| Yaklaşım açısı | 16.6° |
| Kalkış açısı | 28.4° |
| rampa açısı | 13.7° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman Lineartronic |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 215/50 R17 |
| Jant Boyutu | 7J x 17 |