
| Karoser tipi nedir, Subaru Crosstrek III? | SUV, Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Subaru Crosstrek III 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | 7.7 Lt/100 km 30.5 US mpg 36.7 UK mpg 13 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Subaru Crosstrek 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | 174 g/km CO2 Euro 6d-ISC-FCM |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2024 Crosstrek III 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | 198 km/saat | 123.03 mph 0-100 km/saat: 10.8 saniye 0-60 mph: 10.3 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Subaru Crosstrek SUV, Crossover 2024 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | 136 bg, 182 Nm 134.24 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Subaru Crosstrek SUV, Crossover 2024 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | 2.0 Lt 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2024 Subaru 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | 4, Boxer motor |
| Aktarımı nedir, Subaru Crosstrek III SUV, Crossover 2024 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2024 Subaru Crosstrek SUV, Crossover? | 4495 mm 176.97 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2024 Subaru Crosstrek SUV, Crossover? | 1800 mm 70.87 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2024 Subaru Crosstrek III 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | 1520-1553 Kg 3351.03 - 3423.78 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2024 Subaru Crosstrek III 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | 2100 Kg 4629.71 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2024 Subaru Crosstrek SUV, Crossover? | 315 Lt 11.12 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2024 Subaru Crosstrek III 2.0ie (136 Hp) Mild Hybrid AWD Lineartronic? | otomatik şanzıman Lineartronic CVT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Subaru |
| Model | Crosstrek |
| Nesil | Crosstrek III |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.0ie (136 bg) Mild Hybrid AWD Lineartronic |
| Üretim başlangıç yılı | Ocak, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SUV, Crossover |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, DÜŞÜK (WLTP) | 8 Lt/100 km
29.4 US mpg 35.3 UK mpg 12.5 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTA (WLTP) | 7.4 Lt/100 km
31.8 US mpg 38.2 UK mpg 13.5 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, YÜKSEK (WLTP) | 6.7 Lt/100 km
35.1 US mpg 42.2 UK mpg 14.9 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ÇOK YÜKSEK (WLTP) | 8.6 Lt/100 km
27.4 US mpg 32.8 UK mpg 11.6 km/Lt |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 7.7 Lt/100 km
30.5 US mpg 36.7 UK mpg 13 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 174 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 10.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 10.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 10.3 saniye |
| Maksimum sürat | 198 km/saat 123.03 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 11.2 Kg/bg, 89.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 8.4 Kg/Nm, 119.7 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Batarya voltajı | 118.4 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 17 bg |
| Elektrikli motor torku | 66 Nm 48.68 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 136 bg @ 5600 dev/dak |
| Litre başına güç | 68.2 bg/Lt |
| Tork | 182 Nm @ 4000 dev/dak 134.24 lb.-ft. @ 4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | FB20 |
| Motor hacmi | 1995 cm3 121.74 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Boxer motor |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 12.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Atmosferik motor |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1520-1553 Kg 3351.03 - 3423.78 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2100 Kg 4629.71 lbs. |
| Azami yük | 547-580 Kg 1205.93 - 1278.68 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 315 Lt 11.12 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 48 Lt 12.68 US gal | 10.56 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1270 Kg 2799.87 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4495 mm 176.97 in. |
| Genişlik | 1800 mm 70.87 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2018 mm 79.45 in. |
| Yükseklik | 1600 mm 62.99 in. |
| Dingil Mesafesi | 2670 mm 105.12 in. |
| Ön tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| Arka tekerlek izi | 1555 mm 61.22 in. |
| Yerden yükseklik | 220 mm 8.66 in. |
| En az dönüş açısı | 11.8 m 38.71 ft. |
| Yaklaşım açısı | 19.3° |
| Kalkış açısı | 31.2-31.3° |
| rampa açısı | 20.8° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | otomatik şanzıman Lineartronic CVT |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/60 R17; 225/55 R18 |
| Jant Boyutu | 7J x 17; 7J x 18 |