Ana sayfa › Araba kataloğu › Renault › Captur › Captur II › 1.0 TCe (91 bg)

RenaultRenault Captur II 1.0 TCe (91 bg)2020, 2021, 2022, 2023, 2024: özellikler, Yakıt tüketimi, Boyutlar

2020 Renault Captur II - Fotoğraf 1
Renault Captur II - Fotoğraf 2Renault Captur II - Fotoğraf 3Renault Captur II - Fotoğraf 4Renault Captur II - Fotoğraf 5Renault Captur II - Fotoğraf 6Renault Captur II - Fotoğraf 7Renault Captur II - Fotoğraf 8Renault Captur II - Fotoğraf 9Renault Captur II - Fotoğraf 10

Temel özellikler

Renault Captur II 1.0 TCe (91 bg) /Crossover 2020 - 2024/
Hangi karoser tipine sahiptir Renault Captur II?
Crossover, 5 Kapı, 5 Koltuk
Ne kadar yakıt tüketir Renault Captur II 1.0 TCe (91 Hp)?
5.8 Lt/100 km
40.6 US mpg
48.7 UK mpg
17.2 km/Lt
Ne kadar çevrecidir Renault Captur 1.0 TCe (91 Hp)?
130 g/km CO2
Euro 6
Ne kadar hızlıdır 2020 Captur II 1.0 TCe (91 Hp)?
168 km/saat | 104 mph
0-100 km/saat: 14.0 saniye
0-60 mph: 13.3 saniye
Ne kadar güç üretir Renault Captur Crossover 2020 1.0 TCe (91 Hp)?
91 bg, 160 Nm
118 lb.-ft.
Hangi motor hacmine sahiptir Renault Captur Crossover 2020 1.0 TCe (91 Hp)?
1.0 Lt
999 cm3
60.96 cu. in.
Kaç silindirli bir motora sahiptir 2020 Renault 1.0 TCe (91 Hp)?
3, Sıralı
Hangi çekiş sistemine sahiptir Renault Captur II Crossover 2020 1.0 TCe (91 Hp)?
Önden çekiş. İYM. İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor.
Ne kadar uzundur 2020 Renault Captur Crossover?
4227 mm
166.42 in.
Ne kadar geniştir 2020 Renault Captur Crossover?
1797 mm
70.75 in.
Hangi boş ağırlığa sahiptir 2020 Renault Captur II 1.0 TCe (91 Hp)?
1259 kg
2776 lbs.
Hangi azami yüklü ağırlığa sahiptir 2020 Renault Captur II 1.0 TCe (91 Hp)?
1692 kg
3730 lbs.
Ne kadar bagaj hacmi sunar 2020 Renault Captur Crossover?
404 Lt
14.3 cu. ft.
Kaç vitesli ve hangi tip şanzımana sahip 2020 Renault Captur II 1.0 TCe (91 Hp)?
6, manuel şanzıman

Genel bilgi

Marka
Model
Nesil
Modifikasyon (Motor)
1.0 TCe (91 bg)
Üretim başlangıç yılı
Eylül, 2020
Son üretim yılı
Nisan, 2024
Güç ünitesi mimarisi
İçten yanmalı motor
Gövde tipi
Crossover
Koltuk Sayısı
5
Kapı sayısı
5
İkinci el bir Renault Captur arıyor musun?
Geçmişini kontrol et →

Performans

Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP)
5.8 Lt/100 km 40.6 US mpg
48.7 UK mpg
17.2 km/Lt
CO2 Emisyonları (WLTP)
130 g/km
Yakıt Tipi
Benzin
Hızlanma 0 - 100 km/saat
14.0 saniye
Hızlanma 0 - 62 mph
14.0 saniye
Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır)
13.3 saniye
Maksimum sürat
168 km/saat 104 mph
Emisyon Standardı
Euro 6
Ağırlık/güç oranı
13.8 kg/bg, 72.3 bg/ton
Ağırlık/Tork oranı
7.9 kg/Nm, 127.1 Nm/ton

Motor

Güç
91 bg
Litre başına güç
91.1 bg/Lt
Tork
160 Nm 118 lb.-ft.
Motor düzeni
Ön, enine
Motor Modeli/Kodu
H4D 470
Motor hacmi
999 cm3 60.96 cu. in.
Silindir Adedi
3
Motor konfigürasyonu
Sıralı
Silindir başına düşen valf
4
Yakıt enjeksiyon sistemi
Çok noktalı emme manifoldu enjeksiyonu
Motor aspirasyonu
Turboşarj, Intercooler
Motor yağı kapasitesi
4.2 Lt 4.44 US qt | 3.7 UK qt
Motor yağı özellikleri
soğutma sıvısı
6.4 Lt 6.76 US qt | 5.63 UK qt
Motor sistemleri
Start & Stop Sistemi
Partikül filtresi

Hacim ve ağırlıklar.

Boş ağırlık
1259 kg 2776 lbs.
Maksimum ağırlık
1692 kg 3730 lbs.
Azami yük
433 kg 955 lbs.
Bagaj hacmi en az
404-536 Lt 14.3 - 18.9 cu. ft.
Yakıt deposu hacmi
48 Lt 12.68 US gal | 10.56 UK gal
Frenli treyler yükü (12%)
1200 kg 2646 lbs.

Boyutlar

Uzunluk
4227 mm 166.42 in.
Genişlik
1797 mm 70.75 in.
aynalar dahil genişlik
2003 mm 78.86 in.
Yükseklik
1576 mm 62.05 in.
Dingil Mesafesi
2639 mm 103.9 in.
ön çıkıntı
876 mm 34.49 in.
arka çıkıntı
712 mm 28.03 in.
Yerden yükseklik
142 mm 5.59 in.
Minimum dönüş çapı
11.1 m 36.42 ft.

Aktarma organları, fren ve süspansiyon

Aktarma mimarisi
İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor.
Çekiş
Önden çekiş
Vites sayısı ve şanzıman tipi
6 vites, manuel şanzıman
Ön frenler
Hava soğutmalı diskler
Arka frenler
Kampana
Yardımcı sistemler
ABS (Kilitlenme önleyici fren sistemi)
Direksiyon tipi
Kremayer ve pinyonlu direksiyon
Direksiyon desteği
Elektrik Direksiyon
Lastik boyutu
215/65 R16
Jant Boyutu
16