
| Karoser tipi nedir, Peugeot 508 II SW (Phase II, 2023)? | Kombi, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Peugeot 508 II SW (Phase II, 2023) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 1.8 Lt/100 km 130.7 US mpg 156.9 UK mpg 55.6 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Peugeot 508 PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 40 g/km CO2 Euro 6 |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 52 km 32.31 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 508 II SW (Phase II, 2023) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 5.2 saniye 0-60 mph: 4.9 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Peugeot 508 Kombi 2023 PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 360 bg, 520 Nm 383.53 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Peugeot 508 Kombi 2023 PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 1.6 Lt 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2023 Peugeot PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Peugeot 508 II SW (Phase II, 2023) Kombi 2023 PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 Peugeot 508 Kombi? | 4778 mm 188.11 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 Peugeot 508 Kombi? | 1859 mm 73.19 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 Peugeot 508 II SW (Phase II, 2023) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 1892 Kg 4171.15 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2023 Peugeot 508 II SW (Phase II, 2023) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 2340 Kg 5158.82 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 Peugeot 508 Kombi? | 530 - 1780 Lt 18.72 - 62.86 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 Peugeot 508 II SW (Phase II, 2023) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 8, otomatik şanzıman e-EAT8 |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Peugeot |
| Model | 508 |
| Nesil | 508 II SW (Phase II, 2023) |
| Modifikasyonu (Motor) | PSE 1.6 PureTech (360 bg) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8 |
| Üretim başlangıç yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 1.8 Lt/100 km
130.7 US mpg 156.9 UK mpg 55.6 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 40 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.9 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6 |
| Ağırlık/güç oranı | 5.3 Kg/bg, 190.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.6 Kg/Nm, 274.8 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 12.4 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, arka koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 52 km 32.31 mi |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 135 km/saat 83.89 mph |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 110 bg |
| Elektrikli motor torku | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 113 bg |
| Elektrikli motor torku | 166 Nm 122.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 360 bg |
| Sistem tork | 520 Nm 383.53 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 200 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 125.2 bg/Lt |
| Tork | 300 Nm @ 3000 dev/dak 221.27 lb.-ft. @ 3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor hacmi | 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 77 mm 3.03 in. |
| Silindir içi vuruş | 85.8 mm 3.38 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.25 Lt 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1892 Kg 4171.15 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2340 Kg 5158.82 lbs. |
| Azami yük | 448 Kg 987.67 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 530 Lt 18.72 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1780 Lt 62.86 cu. ft. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1260 Kg 2777.82 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4778 mm 188.11 in. |
| Genişlik | 1859 mm 73.19 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2079 mm 81.85 in. |
| Yükseklik | 1420 mm 55.91 in. |
| Dingil Mesafesi | 2793 mm 109.96 in. |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman e-EAT |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 380x32 mm |
| Arka frenler | Disk, 268x12 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/35 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |