
| Karoser tipi nedir, Peugeot 508 II SW (Phase I, 2018)? | Kombi, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Peugeot 508 II SW (Phase I, 2018) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 1.8 Lt/100 km 130.7 US mpg 156.9 UK mpg 55.6 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Peugeot 508 PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 42 g/km CO2 Euro 6d |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 45 km 27.96 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Peugeot 508 II SW (Phase I, 2018) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 15.9 kWh/100 km 25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 508 II SW (Phase I, 2018) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 5.2 saniye 0-60 mph: 4.9 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Peugeot 508 Kombi 2020 PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 360 bg, 520 Nm 383.53 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Peugeot 508 Kombi 2020 PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 1.6 Lt 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 Peugeot PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Peugeot 508 II SW (Phase I, 2018) Kombi 2020 PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 Peugeot 508 Kombi? | 4790 mm 188.58 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 Peugeot 508 Kombi? | 1860 mm 73.23 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 Peugeot 508 II SW (Phase I, 2018) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 1875 Kg 4133.67 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 Peugeot 508 II SW (Phase I, 2018) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 2360 Kg 5202.91 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 Peugeot 508 Kombi? | 530 - 1780 Lt 18.72 - 62.86 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 Peugeot 508 II SW (Phase I, 2018) PSE 1.6 PureTech (360 Hp) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8? | 8, otomatik şanzıman e-EAT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Peugeot |
| Model | 508 |
| Nesil | 508 II SW (Phase I, 2018) |
| Modifikasyonu (Motor) | PSE 1.6 PureTech (360 bg) 4WD Plug-in Hybrid e-EAT8 |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | Kombi |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 1.8 Lt/100 km
130.7 US mpg 156.9 UK mpg 55.6 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 42 g/km |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC) | 1.9 Lt/100 km
123.8 US mpg 148.7 UK mpg 52.6 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC) | 42 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 5.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 5.2 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.9 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 5.2 Kg/bg, 192 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.6 Kg/Nm, 277.3 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 11.5 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Arka koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 45 km 27.96 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 15.9 kWh/100 km
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 135 km/saat 83.89 mph |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 110 bg @ 2500 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 320 Nm 236.02 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | İçten yanmalı motor ile şanzıman arasında |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 112 bg @ 14000 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 166 Nm 122.44 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 360 bg |
| Sistem tork | 520 Nm 383.53 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 200 bg @ 6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 125.2 bg/Lt |
| Tork | 300 Nm @ 3000 dev/dak 221.27 lb.-ft. @ 3000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | EP6FDT |
| Motor hacmi | 1598 cm3 97.52 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 77 mm 3.03 in. |
| Silindir içi vuruş | 85.8 mm 3.38 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.2:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.25 Lt 4.49 US qt | 3.74 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1875 Kg 4133.67 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2360 Kg 5202.91 lbs. |
| Azami yük | 485 Kg 1069.24 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 530 Lt 18.72 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1780 Lt 62.86 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 62 Lt 16.38 US gal | 13.64 UK gal |
| Tavan Yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1270 Kg 2799.87 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 745 Kg 1642.44 lbs. |
| Römork burun yükü | 70 Kg 154.32 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4790 mm 188.58 in. |
| Genişlik | 1860 mm 73.23 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2079 mm 81.85 in. |
| Yükseklik | 1420 mm 55.91 in. |
| Dingil Mesafesi | 2800 mm 110.24 in. |
| Ön tekerlek izi | 1600 mm 62.99 in. |
| Arka tekerlek izi | 1600 mm 62.99 in. |
| ön çıkıntı | 950 mm 37.4 in. |
| arka çıkıntı | 1040 mm 40.94 in. |
| En az dönüş açısı | 10.8 m 35.43 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman e-EAT |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 380 mm |
| Arka frenler | Disk, 290 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/35 R20 |
| Jant Boyutu | 20 |