
| Karoser tipi nedir, Lynk & Co 08? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Lynk & Co 08 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 0.97 Lt/100 km 242.5 US mpg 291.2 UK mpg 103.1 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Lynk & Co 08 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | China VI |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 185 km 114.95 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2023 08 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 200 km/saat | 124.27 mph 0-100 km/saat: 4.6 saniye 0-60 mph: 4.4 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Lynk & Co 08 SUV 2023 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 593 bg, 905 Nm 667.49 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Lynk & Co 08 SUV 2023 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2023 Lynk & Co EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Lynk & Co 08 SUV 2023 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2023 Lynk & Co 08 SUV? | 4820 mm 189.76 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2023 Lynk & Co 08 SUV? | 1915 mm 75.39 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2023 Lynk & Co 08 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 2200 Kg 4850.17 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2023 Lynk & Co 08 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 2625 Kg 5787.13 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2023 Lynk & Co 08 SUV? | 545 - 1277 Lt 19.25 - 45.1 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2023 Lynk & Co 08 EM-P 220 Performance 1.5TD (593 Hp) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo? | 3, otomatik şanzıman DHT Evo |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Lynk & Co |
| Model | 08 |
| Nesil | 08 |
| Modifikasyonu (Motor) | EM-P 220 Performance 1.5TD (593 bg) Plug-in Hybrid E-AWD DHT Evo |
| Üretim başlangıç yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (WLTC) | 0.97 Lt/100 km
242.5 US mpg 291.2 UK mpg 103.1 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.6 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.4 saniye |
| Maksimum sürat | 200 km/saat 124.27 mph |
| 100 km/saat - 0 | 36 m |
| Emisyon Standardı | China VI |
| Ağırlık/güç oranı | 3.7 Kg/bg, 269.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.4 Kg/Nm, 411.4 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 39.6 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum-nikel manganez kobalt oksit (Li-NMC) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTC) | 185 km 114.95 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 218 bg |
| Elektrikli motor torku | 350 Nm 258.15 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ220WY035 |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 212 bg |
| Elektrikli motor torku | 290 Nm 213.89 lb.-ft. |
| Elektrik motoru modeli/kodu | TZ184XY030 |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 593 bg |
| Sistem tork | 905 Nm 667.49 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 163 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 108.7 bg/Lt |
| Tork | 255 Nm @ 2500-4000 dev/dak 188.08 lb.-ft. @ 2500-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | BHE15-BFZ |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 73.4 mm 2.89 in. |
| Silindir içi vuruş | 88.57 mm 3.49 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2200 Kg 4850.17 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2625 Kg 5787.13 lbs. |
| Azami yük | 425 Kg 936.96 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 545 Lt 19.25 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1277 Lt 45.1 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4820 mm 189.76 in. |
| Genişlik | 1915 mm 75.39 in. |
| Yükseklik | 1685 mm 66.34 in. |
| Dingil Mesafesi | 2848 mm 112.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1635 mm 64.37 in. |
| Arka tekerlek izi | 1635 mm 64.37 in. |
| ön çıkıntı | 930 mm 36.61 in. |
| arka çıkıntı | 1042 mm 41.02 in. |
| Yerden yükseklik | 186 mm 7.32 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.295 |
| En az dönüş açısı | 12 m 39.37 ft. |
| Yaklaşım açısı | 18° |
| Kalkış açısı | 21° |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | Bir İYM ön tekerlekleri, bir elektrik motoru ön tekerlekleri, bir elektrik motoru arka tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 3 vites, otomatik şanzıman DHT Evo |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 235/55 R19; 255/40 R21 |
| Jant Boyutu | 19; 21 |