
| Karoser tipi nedir, Land Rover Range Rover V SWB? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Land Rover Range Rover V SWB SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | 7.8-8.2 Lt/100 km 30.2 - 28.7 US mpg 36.2 - 34.4 UK mpg 12.8 - 12.2 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Land Rover Range Rover SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | 205-215 g/km CO2 Euro 6d Final |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2022 Range Rover V SWB SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | 234 km/saat | 145.4 mph 0-100 km/saat: 6.1 saniye 0-60 mph: 5.8 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Land Rover Range Rover SUV 2022 SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | 351 bg, 700 Nm 516.29 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Land Rover Range Rover SUV 2022 SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | 3.0 Lt 2997 cm3 182.89 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2022 Land Rover SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Land Rover Range Rover V SWB SUV 2022 SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2022 Land Rover Range Rover SUV? | 5058 mm 199.13 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2022 Land Rover Range Rover SUV? | 2047 mm 80.59 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2022 Land Rover Range Rover V SWB SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | 2429 Kg 5355.03 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2022 Land Rover Range Rover SUV? | 725 - 1841 Lt 25.6 - 65.01 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2022 Land Rover Range Rover V SWB SV 3.0 D350 (351 Hp) Mild Hybrid AWD Automatic? | 8, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Land Rover |
| Model | Range Rover |
| Nesil | Range Rover V SWB |
| Modifikasyonu (Motor) | SV 3.0 D350 (351 bg) Mild Hybrid AWD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Ocak, 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 7.8-8.2 Lt/100 km
30.2 - 28.7 US mpg 36.2 - 34.4 UK mpg 12.8 - 12.2 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 205-215 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.1 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 5.8 saniye |
| Maksimum sürat | 234 km/saat 145.4 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d Final |
| Ağırlık/güç oranı | 6.9 Kg/bg, 144.5 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.5 Kg/Nm, 288.2 Nm/ton |
| Motor | |
| Güç | 351 bg |
| Litre başına güç | 117.1 bg/Lt |
| Tork | 700 Nm 516.29 lb.-ft. |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor hacmi | 2997 cm3 182.89 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 92.31 mm 3.63 in. |
| Sıkıştırma oranı | 15.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 10.4 Lt 10.99 US qt | 9.15 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2429 Kg 5355.03 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 725 Lt 25.6 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1841 Lt 65.01 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 80 Lt 21.13 US gal | 17.6 UK gal |
| AdBlue tankı | 20 Lt 5.28 US gal | 4.4 UK gal |
| Frenli treyler yükü (12%) | 3500 Kg 7716.18 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 5058 mm 199.13 in. |
| aynalar katlı genişlik | 2047 mm 80.59 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2209 mm 86.97 in. |
| Yükseklik | 1870 mm 73.62 in. |
| Dingil Mesafesi | 2997 mm 117.99 in. |
| Ön tekerlek izi | 1702 mm 67.01 in. |
| Arka tekerlek izi | 1704 mm 67.09 in. |
| ön çıkıntı | 866 mm 34.09 in. |
| arka çıkıntı | 1195 mm 47.05 in. |
| Yerden yükseklik | 295 mm 11.61 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.317 |
| En az dönüş açısı | 11.37 m 37.3 ft. |
| Yaklaşım açısı | 32.1° |
| Kalkış açısı | 29° |
| rampa açısı | 27.7° |
| sığ derinliği | 900 mm 35.43 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 380 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 355 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |