
| Karoser tipi nedir, Land Rover Range Rover Evoque II? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Land Rover Range Rover Evoque II 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 1.4-1.7 Lt/100 km 168 - 138.4 US mpg 201.8 - 166.2 UK mpg 71.4 - 58.8 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Land Rover Range Rover Evoque 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 32-38 g/km CO2 Euro 6d-ISC-FCM |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 66 km 41.01 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, Land Rover Range Rover Evoque II 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 19.1 kWh/100 km 30.74 kWh/100 mi 110 MPGe 5.2 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 Range Rover Evoque II 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 213 km/saat | 132.35 mph 0-100 km/saat: 6.4 saniye 0-60 mph: 6.1 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Land Rover Range Rover Evoque SUV 2020 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 309 bg, 540 Nm 398.28 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Land Rover Range Rover Evoque SUV 2020 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 1.5 Lt 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 Land Rover 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 3, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Land Rover Range Rover Evoque II SUV 2020 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir, elektrik motoru, tam elektrikli modda, sadece İYM'den veya karışık modda hareket imkanı ile aracın arka tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 Land Rover Range Rover Evoque SUV? | 4371 mm 172.09 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 Land Rover Range Rover Evoque SUV? | 1996 mm 78.58 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 Land Rover Range Rover Evoque II 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 2082 Kg 4590.02 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 Land Rover Range Rover Evoque II 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 2660 Kg 5864.3 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 Land Rover Range Rover Evoque SUV? | 591 - 1383 Lt 20.87 - 48.84 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 Land Rover Range Rover Evoque II 1.5 P300e (309 Hp) Plug-in Hybrid AWD Automatic? | 8, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Land Rover |
| Model | Range Rover Evoque |
| Nesil | Range Rover Evoque II |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.5 P300e (309 bg) Plug-in Hybrid AWD Automatic |
| Üretim başlangıç yılı | Nisan, 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2023 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 1.4-1.7 Lt/100 km
168 - 138.4 US mpg 201.8 - 166.2 UK mpg 71.4 - 58.8 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 32-38 g/km |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 1.9 Lt/100 km
123.8 US mpg 148.7 UK mpg 52.6 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC, WLTP eşdeğer) | 43 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph | 6.1 saniye |
| Maksimum sürat | 213 km/saat 132.35 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-ISC-FCM |
| Ağırlık/güç oranı | 6.7 Kg/bg, 148.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.9 Kg/Nm, 259.4 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 15 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 12.2 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, arka koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 66 km 41.01 mi |
| Elektrikle gidilebilen menzil (NEDC, WLTP eşdeğer) | 68 km 42.25 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 19.1 kWh/100 km
30.74 kWh/100 mi 110 MPGe 5.2 km/kWh 3.3 mi/kWh |
| Ortalama Enerji Tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 15.9 kWh/100 km
25.59 kWh/100 mi 132 MPGe 6.3 km/kWh 3.9 mi/kWh |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 135 km/saat 83.89 mph |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 109 bg |
| Elektrikli motor torku | 260 Nm 191.77 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 309 bg @ 5500 dev/dak |
| Sistem tork | 540 Nm @ 2000-2500 dev/dak 398.28 lb.-ft. @ 2000-2500 dev/dak |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 200 bg |
| Litre başına güç | 133.6 bg/Lt |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | Ingenium / PT153 |
| Motor hacmi | 1497 cm3 91.35 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 92.3 mm 3.63 in. |
| Sıkıştırma oranı | 10.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 5.9 Lt 6.23 US qt | 5.19 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 14.6 Lt 15.43 US qt | 12.85 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2082 Kg 4590.02 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2660 Kg 5864.3 lbs. |
| Azami yük | 578 Kg 1274.27 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 591 Lt 20.87 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1383 Lt 48.84 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 57 Lt 15.06 US gal | 12.54 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1600 Kg 3527.4 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4371 mm 172.09 in. |
| aynalar katlı genişlik | 1996 mm 78.58 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2100 mm 82.68 in. |
| Yükseklik | 1649 mm 64.92 in. |
| Dingil Mesafesi | 2681 mm 105.55 in. |
| Ön tekerlek izi | 1626 mm 64.02 in. |
| Arka tekerlek izi | 1631 mm 64.21 in. |
| Yerden yükseklik | 212 mm 8.35 in. |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Yaklaşım açısı | 25.0° |
| Kalkış açısı | 30.6° |
| rampa açısı | 19.5° |
| sığ derinliği | 600 mm 23.62 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir, elektrik motoru, tam elektrikli modda, sadece İYM'den veya karışık modda hareket imkanı ile aracın arka tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler, 349 mm |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler, 325 mm |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Jant Boyutu | 17; 18; 19; 20; 21 |