
| Karoser tipi nedir, Honda CR-V II? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Motor gücü ne kadar, Honda CR-V SUV 2003 2.2 D (140 Hp)? | 140 bg, 340 Nm 250.77 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Honda CR-V SUV 2003 2.2 D (140 Hp)? | 2.2 Lt 2204 cm3 134.5 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2003 Honda 2.2 D (140 Hp)? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Honda CR-V II SUV 2003 2.2 D (140 Hp)? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2003 Honda CR-V SUV? | 4535 mm 178.54 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2003 Honda CR-V SUV? | 1780 mm 70.08 in. |
| Marka | Honda |
|---|---|
| Model | CR-V |
| Nesil | CR-V II |
| Modifikasyonu (Motor) | 2.2 D (140 bg) |
| Üretim başlangıç yılı | 2003 yıl |
| Son üretim yılı | 2006 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Yakıt Tipi | Dizel |
|---|
| Güç | 140 bg @ 4000 dev/dak |
|---|---|
| Litre başına güç | 63.5 bg/Lt |
| Tork | 340 Nm @ 2000 dev/dak 250.77 lb.-ft. @ 2000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | N22A2 |
| Motor hacmi | 2204 cm3 134.5 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 85 mm 3.35 in. |
| Silindir içi vuruş | 97.1 mm 3.82 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.7:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 5.9 Lt 6.23 US qt | 5.19 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 6.8 Lt 7.19 US qt | 5.98 UK qt |
| Uzunluk | 4535 mm 178.54 in. |
|---|---|
| Genişlik | 1780 mm 70.08 in. |
| Yükseklik | 1710 mm 67.32 in. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
|---|