
| Karoser tipi nedir, Chery Tiggo 7 II (facelift 2022), (Chinese market)? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Chery Tiggo 7 II (facelift 2022), (Chinese market) Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 6 Lt/100 km 39.2 US mpg 47.1 UK mpg 16.7 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Chery Tiggo 7 Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | China VI |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 80 km 49.71 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2022 Tiggo 7 II (facelift 2022), (Chinese market) Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 0-100 km/saat: 7 saniye 0-60 mph: 6.7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Chery Tiggo 7 SUV 2022 Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 326 bg, 545 Nm 401.97 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Chery Tiggo 7 SUV 2022 Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1.5 Lt 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2022 Chery Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 4, Sıralı |
| Aktarımı nedir, Chery Tiggo 7 II (facelift 2022), (Chinese market) SUV 2022 Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | Önden çekiş. PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. İki elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. Paralel ve seri hibrit modları vardır. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2022 Chery Tiggo 7 SUV? | 4530 mm 178.35 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2022 Chery Tiggo 7 SUV? | 1862 mm 73.31 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2022 Chery Tiggo 7 II (facelift 2022), (Chinese market) Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 1695 Kg 3736.84 lbs. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2022 Chery Tiggo 7 II (facelift 2022), (Chinese market) Plus 1.5T (326 Hp) Plug-in Hybrid DHT? | 3, otomatik şanzıman DHT |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Chery |
| Model | Tiggo 7 |
| Nesil | Tiggo 7 II (facelift 2022), (Chinese market) |
| Modifikasyonu (Motor) | Plus 1.5T (326 bg) Plug-in Hybrid DHT |
| Üretim başlangıç yılı | Ekim, 2022 yıl |
| Son üretim yılı | Kasım, 2024 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi (WLTC) | 6 Lt/100 km
39.2 US mpg 47.1 UK mpg 16.7 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6.7 saniye |
| Emisyon Standardı | China VI |
| Ağırlık/güç oranı | 5.2 Kg/bg, 192.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.1 Kg/Nm, 321.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 19.27 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altında, ön koltukların altında |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTC) | 80 km 49.71 mi |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 75 bg |
| Elektrikli motor torku | 160 Nm 118.01 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Elektrik motoru 2 | |
| Elektrikli motor gücü | 95 bg |
| Elektrikli motor torku | 155 Nm 114.32 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Şanzımana entegre |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 326 bg |
| Sistem tork | 545 Nm 401.97 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 156 bg @ 5500 dev/dak |
| Litre başına güç | 104.1 bg/Lt |
| Tork | 230 Nm @ 1750-4000 dev/dak 169.64 lb.-ft. @ 1750-4000 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | SQRE4T15C |
| Motor hacmi | 1498 cm3 91.41 cu. in. |
| Silindir Adedi | 4 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Çok noktalı enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1695 Kg 3736.84 lbs. |
| Yakıt deposu hacmi | 60 Lt 15.85 US gal | 13.2 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4530 mm 178.35 in. |
| Genişlik | 1862 mm 73.31 in. |
| Yükseklik | 1696 mm 66.77 in. |
| Dingil Mesafesi | 2670 mm 105.12 in. |
| Ön tekerlek izi | 1570 mm 61.81 in. |
| Arka tekerlek izi | 1570 mm 61.81 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini hareket ettiriyor. İki elektrikli motor ön tekerlekleri hareket ettirir. Tamamen elektrikli veya karışık modda hareket imkanı mevcuttur. Paralel ve seri hibrit modları vardır. |
| Çekiş | Önden çekiş |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 3 vites, otomatik şanzıman DHT |
| Ön süspansiyon | Bağımsız tip McPherson |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Disk |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/60 R18 |
| Jant Boyutu | 18 |