
| Karoser tipi nedir, BMW X3 (G01)? | SAV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X3 (G01) M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 5.6-6.0 Lt/100 km 42 - 39.2 US mpg 50.4 - 47.1 UK mpg 17.9 - 16.7 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X3 M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 148-157 g/km CO2 EURO 6d |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2020 X3 (G01) M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 4.9 saniye 0-60 mph: 4.7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X3 SAV 2020 M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 340 bg, 700 Nm 516.29 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X3 SAV 2020 M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 3.0 Lt 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2020 BMW M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 6, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X3 (G01) SAV 2020 M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2020 BMW X3 SAV? | 4716 mm 185.67 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2020 BMW X3 SAV? | 1897 mm 74.69 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2020 BMW X3 (G01) M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2020 Kg 4453.34 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2020 BMW X3 (G01) M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 2560 Kg 5643.83 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2020 BMW X3 SAV? | 550 - 1600 Lt 19.42 - 56.5 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2020 BMW X3 (G01) M40d (340 Hp) Mild Hybrid xDrive Steptronic? | 8, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X3 |
| Nesil | X3 (G01) |
| Modifikasyonu (Motor) | M40d (340 bg) Mild Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2020 yıl |
| Son üretim yılı | 2021 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | SAV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 6.9-7.2 Lt/100 km
34.1 - 32.7 US mpg 40.9 - 39.2 UK mpg 14.5 - 13.9 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 4.9-5.2 Lt/100 km
48 - 45.2 US mpg 57.6 - 54.3 UK mpg 20.4 - 19.2 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 5.6-6.0 Lt/100 km
42 - 39.2 US mpg 50.4 - 47.1 UK mpg 17.9 - 16.7 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC, WLTP eşdeğer) | 148-157 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.9 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.7 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | EURO 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 5.9 Kg/bg, 168.3 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.9 Kg/Nm, 346.5 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 0.528 kWh |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 11 bg |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 340 bg @ 4400 dev/dak |
| Litre başına güç | 113.6 bg/Lt |
| Tork | 700 Nm @ 1750-2250 dev/dak 516.29 lb.-ft. @ 1750-2250 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | B57D30B |
| Motor hacmi | 2993 cm3 182.64 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 84 mm 3.31 in. |
| Silindir içi vuruş | 90 mm 3.54 in. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Motor yağı kapasitesi | 6.5 Lt 6.87 US qt | 5.72 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 10 Lt 10.57 US qt | 8.8 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 2020 Kg 4453.34 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2560 Kg 5643.83 lbs. |
| Azami yük | 540 Kg 1190.5 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 550 Lt 19.42 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1600 Lt 56.5 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 68 Lt 17.96 US gal | 14.96 UK gal |
| Tavan Yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 2400 Kg 5291.09 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 100 Kg 220.46 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4716 mm 185.67 in. |
| Genişlik | 1897 mm 74.69 in. |
| Yükseklik | 1676 mm 65.98 in. |
| Dingil Mesafesi | 2864 mm 112.76 in. |
| Ön tekerlek izi | 1615 mm 63.58 in. |
| Arka tekerlek izi | 1594 mm 62.76 in. |
| Yerden yükseklik | 204 mm 8.03 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.31 |
| En az dönüş açısı | 12.1 m 39.7 ft. |
| Yaklaşım açısı | 25.6° |
| Kalkış açısı | 23.4° |
| rampa açısı | 20.0° |
| sığ derinliği | 500 mm 19.69 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Çift salıncaklı |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | Ön lastikler: 245/45 R20 103W XL Arka lastikler: 275/40 R20 106W XL |
| Jant Boyutu | Ön jantlar: 8J x 20 Arka jantlar: 9.5J x 20 |