
| Karoser tipi nedir, BMW X1 (U11)? | SAV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X1 (U11) 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 0.7-1.1 Lt/100 km 336 - 213.8 US mpg 403.5 - 256.8 UK mpg 142.9 - 90.9 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, BMW X1 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 16-24 g/km CO2 Euro 6d |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 71-86 km 44.12 - 53.44 mi |
| Elektrik tüketimi ne kadar, BMW X1 (U11) 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 16.8-19.3 kWh/100 km 27.04 - 31.06 kWh/100 mi 125 - 108 MPGe 6 - 5.2 km/kWh 3.7 - 3.2 mi/kWh |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2022 X1 (U11) 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 190 km/saat | 118.06 mph 0-100 km/saat: 6.8 saniye 0-60 mph: 6.5 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X1 SAV 2022 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 245 bg, 477 Nm 351.82 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X1 SAV 2022 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2022 BMW 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 3, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X1 (U11) SAV 2022 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir, elektrik motoru, tam elektrikli modda, sadece İYM'den veya karışık modda hareket imkanı ile aracın arka tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2022 BMW X1 SAV? | 4500 mm 177.17 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2022 BMW X1 SAV? | 1845 mm 72.64 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2022 BMW X1 (U11) 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 1855 Kg 4089.57 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2022 BMW X1 (U11) 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 2430 Kg 5357.23 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2022 BMW X1 SAV? | 490 - 1495 Lt 17.3 - 52.8 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2022 BMW X1 (U11) 25e (245 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 7, otomatik şanzıman Steptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X1 |
| Nesil | X1 (U11) |
| Modifikasyonu (Motor) | 25e (245 bg) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SAV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 0.7-1.1 Lt/100 km
336 - 213.8 US mpg 403.5 - 256.8 UK mpg 142.9 - 90.9 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 16-24 g/km |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 6.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 6.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 6.5 saniye |
| Maksimum sürat | 190 km/saat 118.06 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d |
| Ağırlık/güç oranı | 7.6 Kg/bg, 132.1 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 3.9 Kg/Nm, 257.1 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Brüt batarya kapasitesi | 16.3 kWh |
| Net batarya kapasitesi | 14.2 kWh |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya konumu | Zemin altı |
| Elektrikle gidilebilen menzil (WLTP) | 71-86 km 44.12 - 53.44 mi |
| Ortalama Enerji Tüketimi (WLTP) | 16.8-19.3 kWh/100 km
27.04 - 31.06 kWh/100 mi 125 - 108 MPGe 6 - 5.2 km/kWh 3.7 - 3.2 mi/kWh |
| Maksimum hız (yalnızca elektrikli) | 140 km/saat 86.99 mph |
| Şarj bağlantı noktaları | Görmek için giriş yapın. |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 109 bg |
| Elektrikli motor torku | 247 Nm 182.18 lb.-ft. |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Elektrik motoru tipi | Senkron |
| Sistem gücü | 245 bg |
| Sistem tork | 477 Nm 351.82 lb.-ft. |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 136 bg @ 4400-6500 dev/dak |
| Litre başına güç | 90.7 bg/Lt |
| Tork | 230 Nm @ 1500-4400 dev/dak 169.64 lb.-ft. @ 1500-4400 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | B38A15P |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir çapı | 82 mm 3.23 in. |
| Silindir içi vuruş | 94.6 mm 3.72 in. |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Twin-power turbo, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4.5 Lt 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1855 Kg 4089.57 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2430 Kg 5357.23 lbs. |
| Azami yük | 575 Kg 1267.66 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 490 Lt 17.3 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1495 Lt 52.8 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 47 Lt 12.42 US gal | 10.34 UK gal |
| Tavan Yükü | 75 Kg 165.35 lbs. |
| Frenli treyler yükü (8%) | 1700 Kg 3747.86 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1700 Kg 3747.86 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4500 mm 177.17 in. |
| Genişlik | 1845 mm 72.64 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2104 mm 82.83 in. |
| Yükseklik | 1630 mm 64.17 in. |
| Dingil Mesafesi | 2692 mm 105.98 in. |
| Ön tekerlek izi | 1592 mm 62.68 in. |
| Arka tekerlek izi | 1593 mm 62.72 in. |
| ön çıkıntı | 875 mm 34.45 in. |
| arka çıkıntı | 933 mm 36.73 in. |
| En az dönüş açısı | 11.7 m 38.39 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir, elektrik motoru, tam elektrikli modda, sadece İYM'den veya karışık modda hareket imkanı ile aracın arka tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 7 vites, otomatik şanzıman Steptronic |
| Ön süspansiyon | Helezon yaylı ve viraj denge çubuğuna sahip bağımsız, McPherson tipi |
| Arka süspansiyon | Stabilizatörlü bağımsız çok bağlantılı yaylı süspansiyon |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 205/65 R17; 225/55 R18; 245/45 R19 |
| Jant Boyutu | 7J x 17; 7.5J x 18; 8J x 19 |