| Karoser tipi nedir, BMW X1 (F49 LCI, facelift 2019)? | SUV, 5 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, BMW X1 (F49 LCI, facelift 2019) 30Le (231 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 1.3 Lt/100 km 180.9 US mpg 217.3 UK mpg 76.9 km/Lt |
| Tamamen elektrikli şekilde ne kadar gidebilir, 30Le (231 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 110 km 68.35 mi |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2019 X1 (F49 LCI, facelift 2019) 30Le (231 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 195 km/saat | 121.17 mph 0-100 km/saat: 7.4 saniye 0-60 mph: 7 saniye |
| Motor gücü ne kadar, BMW X1 SUV 2019 30Le (231 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 231 bg, 220 Nm 162.26 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, BMW X1 SUV 2019 30Le (231 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 1.5 Lt 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2019 BMW 30Le (231 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 3, Sıralı |
| Aktarımı nedir, BMW X1 (F49 LCI, facelift 2019) SUV 2019 30Le (231 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç). İYM aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir, elektrik motoru, tam elektrikli modda, sadece İYM'den veya karışık modda hareket imkanı ile aracın arka tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2019 BMW X1 SUV? | 4565 mm 179.72 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2019 BMW X1 SUV? | 1821 mm 71.69 in. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2019 BMW X1 SUV? | 445 - 1550 Lt 15.72 - 54.74 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2019 BMW X1 (F49 LCI, facelift 2019) 30Le (231 Hp) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic? | 6, otomatik şanzıman |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | BMW |
| Model | X1 |
| Nesil | X1 (F49 LCI, facelift 2019) |
| Modifikasyonu (Motor) | 30Le (231 bg) Plug-in Hybrid xDrive Steptronic |
| Üretim başlangıç yılı | Ağustos, 2019 yıl |
| Son üretim yılı | 2022 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | PHEV (Şarj Edilebilir Hibrit Elektrikli Araç) |
| Gövde tipi | SUV |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 5 |
| Performans | |
| Ortalama yakıt tüketimi | 1.3 Lt/100 km
180.9 US mpg 217.3 UK mpg 76.9 km/Lt |
| Yakıt Tipi | Benzin / Elektrik |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 7.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 7.4 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 7 saniye |
| Maksimum sürat | 195 km/saat 121.17 mph |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Elektrikle gidilebilen menzil | 110 km 68.35 mi |
| Elektrik motoru 1 | |
| Elektrikli motor gücü | 95 bg @ 4000 dev/dak |
| Elektrikli motor torku | 165 Nm @ 0-3000 dev/dak 121.7 lb.-ft. @ 0-3000 dev/dak |
| Elektrik motorunun yeri | Arka aks, enine |
| Sistem gücü | 231 bg |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 136 bg @ 4400-6000 dev/dak |
| Litre başına güç | 90.7 bg/Lt |
| Tork | 220 Nm @ 1300-4300 dev/dak 162.26 lb.-ft. @ 1300-4300 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, enine |
| Motor Modeli/Kodu | B38 |
| Motor hacmi | 1499 cm3 91.47 cu. in. |
| Silindir Adedi | 3 |
| Motor konfigürasyonu | Sıralı |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Direkt enjeksiyon |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Bagaj hacmi en az | 445 Lt 15.72 cu. ft. |
| Bagaj hacmi en fazla | 1550 Lt 54.74 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 35 Lt 9.25 US gal | 7.7 UK gal |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4565 mm 179.72 in. |
| Genişlik | 1821 mm 71.69 in. |
| Yükseklik | 1613 mm 63.5 in. |
| Dingil Mesafesi | 2780 mm 109.45 in. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM aracın ön tekerleklerini kalıcı olarak hareket ettirir, elektrik motoru, tam elektrikli modda, sadece İYM'den veya karışık modda hareket imkanı ile aracın arka tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 6 vites, otomatik şanzıman |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 225/50 ZR18 95W |
| Jant Boyutu | 7.5J x 18 ET51 |