
| Karoser tipi nedir, Audi S4 (B9, facelift 2019)? | Sedan, 4 Kapı, 5 Koltuk |
|---|---|
| Yakıt tüketimi ne kadar, Audi S4 (B9, facelift 2019) 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 6.9-7.1 Lt/100 km 34.1 - 33.1 US mpg 40.9 - 39.8 UK mpg 14.5 - 14.1 km/Lt |
| Araç ne kadar ECO'dur, Audi S4 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 179-186 g/km CO2 Euro 6d-TEMP-EVAP-ISC |
| Araç ne kadar hızlıdır, 2019 S4 (B9, facelift 2019) 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 250 km/saat | 155.34 mph 0-100 km/saat: 4.8 saniye 0-60 mph: 4.6 saniye |
| Motor gücü ne kadar, Audi S4 Sedan 2019 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 347 bg, 700 Nm 516.29 lb.-ft. |
| Motor hacmi ne kadar, Audi S4 Sedan 2019 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 3.0 Lt 2967 cm3 181.06 cu. in. |
| Motorda kaç tane silindir var, 2019 Audi 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 6, V motor |
| Aktarımı nedir, Audi S4 (B9, facelift 2019) Sedan 2019 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | Tüm tekerlekten çekiş (4x4). MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV). İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 2019 Audi S4 Sedan? | 4770 mm 187.8 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 2019 Audi S4 Sedan? | 1847 mm 72.72 in. |
| Aracın ağırlığı ne kadar, 2019 Audi S4 (B9, facelift 2019) 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 1785 Kg 3935.25 lbs. |
| İzin verilen maksimum kütle ne kadar, 2019 Audi S4 (B9, facelift 2019) 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 2315 Kg 5103.7 lbs. |
| Araç Bagaj Hacmi Ne Kadar, 2019 Audi S4 Sedan? | 420 Lt 14.83 cu. ft. |
| Kaç vites var, Şanzıman tipi nedir, 2019 Audi S4 (B9, facelift 2019) 3.0 TDI V6 (347 Hp) Mild Hybrid quattro tiptronic? | 8, otomatik şanzıman tiptronic |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Audi |
| Model | S4 |
| Nesil | S4 (B9, facelift 2019) |
| Modifikasyonu (Motor) | 3.0 TDI V6 (347 bg) Mild Hybrid quattro tiptronic |
| Üretim başlangıç yılı | 2019 yıl |
| Son üretim yılı | Haziran, 2020 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | MHEV (Hafif Hibrit Elektrikli Araç, güç destekli hibrit, batarya destekli hibrit araçlar, BAHV) |
| Gövde tipi | Sedan |
| Koltuk Sayısı | 5 |
| Kapı sayısı | 4 |
| Performans | |
| Yakıt tüketimi, ORTALAMA (WLTP) | 6.9-7.1 Lt/100 km
34.1 - 33.1 US mpg 40.9 - 39.8 UK mpg 14.5 - 14.1 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (WLTP) | 179-186 g/km |
| Şehir içi yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 7.2 Lt/100 km
32.7 US mpg 39.2 UK mpg 13.9 km/Lt |
| Şehir dışı yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 5.6 Lt/100 km
42 US mpg 50.4 UK mpg 17.9 km/Lt |
| Ortalama yakıt tüketimi (NEDC, WLTP eşdeğer) | 6.2 Lt/100 km
37.9 US mpg 45.6 UK mpg 16.1 km/Lt |
| CO2 Emisyonları (NEDC, WLTP eşdeğer) | 163 g/km |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Hızlanma 0 - 100 km/saat | 4.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 62 mph | 4.8 saniye |
| Hızlanma 0 - 60 mph (Auto-Data.net tarafından hesaplanır) | 4.6 saniye |
| Maksimum sürat | 250 km/saat, Elektronik olarak sınırlı 155.34 mph |
| Emisyon Standardı | Euro 6d-TEMP-EVAP-ISC |
| Ağırlık/güç oranı | 5.1 Kg/bg, 194.4 bg/ton |
| Ağırlık/Tork oranı | 2.6 Kg/Nm, 392.2 Nm/ton |
| Elektrikli ve Hibrit | |
| Net batarya kapasitesi | 0.5 kWh |
| Batarya voltajı | 48 V |
| Batarya teknolojisi | Lityum İyon (Li-Ion) |
| Batarya ağırlığı | 10 Kg 22.05 lbs. |
| Batarya konumu | Bagajın altında |
| Geri kazanımdaki güç | 8 kW |
| İçten yanmalı motor | |
| Güç | 347 bg @ 3850 dev/dak |
| Litre başına güç | 117 bg/Lt |
| Tork | 700 Nm @ 2500-3100 dev/dak 516.29 lb.-ft. @ 2500-3100 dev/dak |
| Motor düzeni | Ön, boyuna |
| Motor Modeli/Kodu | EA897evo2 / DEWB |
| Motor hacmi | 2967 cm3 181.06 cu. in. |
| Silindir Adedi | 6 |
| Motor konfigürasyonu | V motor |
| Silindir çapı | 83 mm 3.27 in. |
| Silindir içi vuruş | 91.4 mm 3.6 in. |
| Sıkıştırma oranı | 15.5:1 |
| Silindir başına düşen valf | 4 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Dizel - Commonrail |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör Ve Elektrikle Çalışan Kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | DOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 6.1 Lt 6.45 US qt | 5.37 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 11.5 Lt 12.15 US qt | 10.12 UK qt |
| Motor sistemleri | Start & Stop Sistemi Partikül filtresi |
| Hacim ve ağırlıklar. | |
| Ağırlık | 1785 Kg 3935.25 lbs. |
| Maksimum ağırlık | 2315 Kg 5103.7 lbs. |
| Azami yük | 530 Kg 1168.45 lbs. |
| Bagaj hacmi en az | 420 Lt 14.83 cu. ft. |
| Yakıt deposu hacmi | 58 Lt 15.32 US gal | 12.76 UK gal |
| AdBlue tankı | 12 Lt 3.17 US gal | 2.64 UK gal |
| Tavan Yükü | 90 Kg 198.42 lbs. |
| Frenli treyler yükü (8%) | 2100 Kg 4629.71 lbs. |
| Frenli treyler yükü (12%) | 1900 Kg 4188.78 lbs. |
| Frensiz treyler yükü | 750 Kg 1653.47 lbs. |
| Römork burun yükü | 80 Kg 176.37 lbs. |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4770 mm 187.8 in. |
| Genişlik | 1847 mm 72.72 in. |
| aynalar dahil genişlik | 2022 mm 79.61 in. |
| Yükseklik | 1404 mm 55.28 in. |
| Dingil Mesafesi | 2825 mm 111.22 in. |
| Ön tekerlek izi | 1565 mm 61.61 in. |
| Arka tekerlek izi | 1546 mm 60.87 in. |
| ön çıkıntı | 906 mm 35.67 in. |
| arka çıkıntı | 1039 mm 40.91 in. |
| Sürükle katsayısı (Cd) | 0.28 |
| En az dönüş açısı | 11.9 m 39.04 ft. |
| Şanzıman, fren ve süspansiyon | |
| Aktarma mimarisi | İYM ve elektrik motoru, sadece karışık modda çalışma imkanı ile otomobilin dört tekerleklerini hareket ettirir. |
| Çekiş | Tüm tekerlekten çekiş (4x4) |
| Vites sayısı ve şanzıman tipi | 8 vites, otomatik şanzıman tiptronic |
| Ön süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Arka süspansiyon | Bağımsız çok bağlantılı süspansiyon |
| Ön frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Arka frenler | Hava soğutmalı diskler |
| Yardımcı sistemler | ABS (fren sistemi) |
| Direksiyon tipi | Direksiyon kutusu |
| Direksiyon | Elektrik Direksiyon |
| Lastik boyutu | 245/40 R18 |
| Jant Boyutu | 8J x 18 |