
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Mercedes-Benz Klasa A (W176)? | Hatchback , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jakie jest zużycie paliwa, Mercedes-Benz Klasa A (W176) A 160 CDI (90 Hp)? | 3.8-4 l/100 km 61.9 - 58.8 US mpg 74.3 - 70.6 UK mpg 26.3 - 25 km/l |
| W jakim stopniu pojazd jest EKO, Mercedes-Benz Klasa A A 160 CDI (90 Hp)? | 98-105 g/km CO2 Euro 5 |
| Jak szybki jest pojazd, 2013 Klasa A (W176) A 160 CDI (90 Hp)? | 180 km/h | 111.85 mph 0-100 km/h: 13.8 s 0-60 mph: 13.1 s |
| Jaką ma moc silnik, Mercedes-Benz Klasa A Hatchback 2013 A 160 CDI (90 Hp)? | 90 KM, 240 Nm 177.01 lb.-ft. |
| Jaka jest objętość silnika, Mercedes-Benz Klasa A Hatchback 2013 A 160 CDI (90 Hp)? | 1.5 l 1461 cm3 89.16 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 2013 Mercedes-Benz A 160 CDI (90 Hp)? | 4, Rzędowy |
| Jaki jest układ napędowy, Mercedes-Benz Klasa A (W176) Hatchback 2013 A 160 CDI (90 Hp)? | Napęd na przednie koła. Silnik spalinowy. SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Jaka jest długość pojazdu, 2013 Mercedes-Benz Klasa A Hatchback ? | 4292 mm 168.98 in. |
| Jaka jest szerokość pojazdu, 2013 Mercedes-Benz Klasa A Hatchback ? | 1780 mm 70.08 in. |
| Jaki jest ciężar własny pojazdu, 2013 Mercedes-Benz Klasa A (W176) A 160 CDI (90 Hp)? | 1320 kg 2910.1 lbs. |
| Jaka jest całkowita masa pojazdu, 2013 Mercedes-Benz Klasa A (W176) A 160 CDI (90 Hp)? | 1960 kg 4321.06 lbs. |
| Ile miejsca w bagażniku, 2013 Mercedes-Benz Klasa A Hatchback ? | 341 - 1157 l 12.04 - 40.86 cu. ft. |
| Ile biegów ma skrzynia biegów, Jaki jest rodzaj skrzyni biegów, 2013 Mercedes-Benz Klasa A (W176) A 160 CDI (90 Hp)? | 6, ręczna skrzynia biegów |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Mercedes-Benz |
| Model | Klasa A |
| Generacja | Klasa A (W176) |
| Modyfikacja (Silnik) | A 160 CDI (90 KM) |
| Początek produkcji | Lipiec, 2013 r |
| Koniec produkcji | Lipiec, 2015 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Zużycie paliwa - Cykl miejski (NEDC) | 4.5-4.7 l/100 km
52.3 - 50 US mpg 62.8 - 60.1 UK mpg 22.2 - 21.3 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl pozamiejski (NEDC) | 3.3-3.6 l/100 km
71.3 - 65.3 US mpg 85.6 - 78.5 UK mpg 30.3 - 27.8 km/l |
| Zużycie paliwa - Cykl mieszany (NEDC) | 3.8-4 l/100 km
61.9 - 58.8 US mpg 74.3 - 70.6 UK mpg 26.3 - 25 km/l |
| Emisje CO2 (NEDC) | 98-105 g/km |
| Typ paliwa | Olej napędowy |
| Przyspieszenie 0 - 100 km/h | 13.8 s |
| Przyspieszenie 0 - 62 mph | 13.8 s |
| Przyspieszenie 0 - 60 mph (Obliczone przez Auto-Data.net) | 13.1 s |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h 111.85 mph |
| Standard ekologiczny | Euro 5 |
| Stosunek masy do mocy | 14.7 kg/KM, 68.2 KM/tonę |
| Stosunek masy do Moment obrotowy | 5.5 kg/Nm, 181.8 Nm/tonę |
| Silnik | |
| Moc | 90 KM @ 2750-4000 obr./min. |
| Moc na litr objętości roboczej | 61.6 KM/l |
| Moment obrotowy | 240 Nm @ 1700-2500 obr./min. 177.01 lb.-ft. @ 1700-2500 obr./min. |
| Układ silnika | Z przodu, poprzecznie |
| Model/Kod silnika | OM 607.951 |
| Pojemność silnika | 1461 cm3 89.16 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Konfiguracja silnika | Rzędowy |
| Średnica cylindrów | 76 mm 2.99 in. |
| Skok tłoka | 80.5 mm 3.17 in. |
| Stopień sprężania | 15.5:1 |
| Liczba zaworów cylindra | 2 |
| Układ wtrysku paliwa | Diesel common rail |
| Aspiracja silnika | Turbo kompresor , Intercooler |
| Układ rozrządu | SOHC |
| Ilość oleju w silniku | 4.5 l 4.76 US qt | 3.96 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 6.3 l 6.66 US qt | 5.54 UK qt |
| Układy silnika | System start-stop Filtr cząstek stałych |
| Objętość i waga | |
| Masa własna | 1320 kg 2910.1 lbs. |
| Dopuszczalna masa | 1960 kg 4321.06 lbs. |
| Maksymalne obciążenie | 640 kg 1410.96 lbs. |
| Minimalna pojemność bagażnika | 341 l 12.04 cu. ft. |
| Maksymalna pojemność bagażnika | 1157 l 40.86 cu. ft. |
| Zbiornik paliwa | 50 l 13.21 US gal | 11 UK gal |
| Dopuszczalna masa ładunku na dachu | 100 kg 220.46 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy z hamulcami przy ruszaniu na wzniesieniu o nachyleniu 12% | 1200 kg 2645.55 lbs. |
| Dopuszczalna masa całkowita przyczepy bez hamulców | 695 kg 1532.21 lbs. |
| Dopuszczalny nacisk przyczepy na hak holowniczy | 75 kg 165.35 lbs. |
| Wymiary | |
| Długość | 4292 mm 168.98 in. |
| Szerokość | 1780 mm 70.08 in. |
| Szerokość ze rozłożonymi lusterkami | 2022 mm 79.61 in. |
| Wysokość | 1433 mm 56.42 in. |
| Rozstaw osi | 2699 mm 106.26 in. |
| Rozstaw kół przednich | 1553 mm 61.14 in. |
| Rozstaw kół tylnych | 1552 mm 61.1 in. |
| zwis przedni | 906 mm 35.67 in. |
| zwis tylny | 687 mm 27.05 in. |
| Współczynnik oporu powietrza (Cx) | 0.27 |
| Minimalna średnica skrętu | 11 m 36.09 ft. |
| Układ napędowy, hamulce i zawieszenie | |
| Architektura układu napędowego | SSW wprowadza w ruch przednie koła samochodu. |
| Napęd | Napęd na przednie koła |
| Ilość biegów i rodzaj skrzyni biegów | 6 biegów, ręczna skrzynia biegów |
| Zawieszenie przednie | Niezależne, typu McPherson ze sprężyną śrubową i drążkiem stabilizującym |
| Zawieszenie tylne | Niezależne wielowahaczowe zawieszenie sprężynowe ze stabilizatorem |
| Hamulce przednie | Tarczowe wentylowane, 280x25 mm |
| Hamulce tylne | Tarczowe , 276x9 mm |
| Systemy wspomagające | ABS (motoryzacja) |
| Układ kierowniczy | Przekładnia zębatkowa |
| Wspomaganie kierownicy | Wspomaganie elektryczne |
| Rozmiar opon | 195/65 R15; 205/55 R16; 225/45 R17 |
| Rozmiar felg | 6.5J x 15; 6.5J x 16; 7.5J x 17 |