GO
Zaawansowane
Wiki katalog samochodowy
Strona główna
>>
Autokatalog
>>
Alfa Romeo
>>
6
>>
6 (119)
>>
2.5 TD (105 KM)
Wszystkie marki
Zaloguj się
Zarejestruj się
Car Specs API
Polski ▼
Български
English
Русский
Deutsch
Italiano
Français
Español
Ελληνικά
Türkçe
Română
Suomi
Svenska
Norsk
Português
Nederlands
Čeština
Magyar
Specyfikacje techniczne Alfa Romeo 6 (119) 2.5 TD (105 KM) /1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986/
Najważniejsze specyfikacje
Alfa Romeo 6 (119) 2.5 TD (105 KM) /Sedan 1981 - 1986/
Jaki typ nadwozia ma Alfa Romeo 6 (119)?
Sedan , 4 drzwi, 5 miejsc
Jaką moc ma Alfa Romeo 6 Sedan 1981 2.5 TD (105 Hp)?
105 KM
Jaki napęd ma Alfa Romeo 6 (119) Sedan 1981 2.5 TD (105 Hp)?
Silnik spalinowy.
Alfa Romeo
Alfa Romeo
6
6 (119)
2.5 TD (105 KM)
2.5 i.e. (158 KM)
2.5 i.e. (150 KM)
2.0 (135 KM)
Acura
Alfa Romeo
Alpina
Aston Martin
Audi
Bentley
BMW
Bugatti
BYD
Cadillac
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Cupra
Dacia
Daewoo
Daihatsu
Dodge
DS
Ferrari
Fiat
Ford
Genesis
GMC
Great Wall
Haval
Honda
Hongqi
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
Kia
Koenigsegg
Lada
Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lotus
Maserati
Mazda
McLaren
Mercedes-Benz
MG
Mini
Mitsubishi
NIO
Nissan
Opel
Pagani
Peugeot
Polestar
Porsche
RAM
Renault
Rolls-Royce
Rover
Saab
Seat
Skoda
Smart
Subaru
Suzuki
Tesla
Toyota
Vauxhall
Volkswagen
Volvo
Xiaomi
Wszystkie marki
Alfa Romeo
Alfa Romeo 6
6 (119)
2.5 TD (105 KM)
2.5 i.e. (158 KM)
2.5 i.e. (150 KM)
2.0 (135 KM)
Porównaj
Podstawowe informacje
Marka
Alfa Romeo
Model
6
Generacja
6 (119)
Modyfikacja (Silnik)
2.5 TD (105 KM)
Początek produkcji
1981 r.
Koniec produkcji
1986 r.
Architektura układu napędowego
Silnik spalinowy
Typ nadwozia
Sedan
Liczba miejsc
5
Liczba drzwi
4
Interesuje Cię Alfa Romeo 6 na rynku wtórnym?
Sprawdź historię pojazdu →
Osiągi
Typ paliwa
Olej napędowy
Silnik
Moc
105 KM
Model/Kod silnika
VM-HR 588 HT
Sposób napełniania silnika
Turbosprężarka
Ilość oleju w silniku
6.4 l
6.76 US qt | 5.63 UK qt
Specyfikacja oleju silnikowego
Zaloguj się, aby zobaczyć.
Płyn chłodzący
10 l
10.57 US qt | 8.8 UK qt