
| Jakiego rodzaju jest nadwozie, Alfa Romeo 33 Sport Wagon (905A)? | Kombi , 5 drzwi, 5 miejsc |
|---|---|
| Jaką ma moc silnik, Alfa Romeo 33 Kombi 1986 1.5 (102 Hp)? | 102 KM |
| Jaka jest objętość silnika, Alfa Romeo 33 Kombi 1986 1.5 (102 Hp)? | 1.5 l 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Ile cylindrów ma silnik, 1986 Alfa Romeo 1.5 (102 Hp)? | 4 |
| Jaki jest układ napędowy, Alfa Romeo 33 Sport Wagon (905A) Kombi 1986 1.5 (102 Hp)? | Silnik spalinowy. |
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Marka | Alfa Romeo |
| Model | 33 |
| Generacja | 33 Sport Wagon (905A) |
| Modyfikacja (Silnik) | 1.5 (102 KM) |
| Początek produkcji | 1986 r |
| Koniec produkcji | 1989 r |
| Architektura agregatu | Silnik spalinowy |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Wydajność | |
| Typ paliwa | Benzyna |
| Silnik | |
| Moc | 102 KM |
| Moc na litr objętości roboczej | 68.5 KM/l |
| Pojemność silnika | 1490 cm3 90.93 cu. in. |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Średnica cylindrów | 84 mm 3.31 in. |
| Skok tłoka | 67.2 mm 2.65 in. |
| Aspiracja silnika | Silnik wolnossący |
| Ilość oleju w silniku | 4 l 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Specyfikacja oleju silnikowego | Zaloguj się, aby zobaczyć. |
| płyn chłodzący | 7.3 l 7.71 US qt | 6.42 UK qt |