Anasayfa >> Takım
Araba kataloğu Giriş Kayıt Yeni araba ekle Car Specs API

Auto-Data.net Editorial team

Dimitar Argirov

Editor-in-chief / Manager
dimitar@auto-data.net
Linkedin

Vanya Asenova

Chief Technical editor / Manager
vanya@auto-data.net
Linkedin

Maria Kovacheva

Technical editor / Designer
maria@auto-data.net
Linkedin

Dimo Zapryanov

Technical editor / Automotive photographer
dimo@auto-data.net

Pavel Todorov

Technical editor
pavel@auto-data.net
Linkedin

Gabriela Georgieva

Social networks
gabriela@auto-data.net

Martin Raykov

Technical editor
martin@auto-data.net
Linkedin