Hjem >> Team
Bilkatalog Logg inn Registrering Legg til opplysninger om en ny bil API

Auto-Data.net Editorial team

Dimitar Argirov

Editor-in-chief / Manager
info@auto-data.net
dimitar@auto-data.net

Vanya Asenova

Managing Technical editor
vanya@auto-data.net

Maria Kovacheva

Technical editor / Designer
maria@auto-data.net

Dimo Zapryanov

Technical editor / Automotive photographer
dimo@auto-data.net

Georgi Kazandzhiev

Technical editor
georgi@auto-data.net

Diyana Ilieva

Content creator
diyana@auto-data.net

Yordanka Stoyanova

Content creator
yordanka@auto-data.net

Petar Ivanov

Digital Marketing
petar@auto-data.net