
| Ποιος είναι ο τύπος αμαξώματος, Ford Granada Turnier (GNU)? | βαγόνι |
|---|---|
| Ποια είναι η ισχύς του κινητήρα, Ford Granada βαγόνι 1977 2.8 i (160 Hp)? | 160 Hp |
| Ποιο είναι το σύστημα κίνησης, Ford Granada Turnier (GNU) βαγόνι 1977 2.8 i (160 Hp)? | Κινητήρας εσωτερικής καύσης. |
| Πόσο είναι το μήκος του οχήματος, 1977 Ford Granada βαγόνι ? | 4630 mm 182.28 in. |
| Πόσο είναι το πλάτος του οχήματος, 1977 Ford Granada βαγόνι ? | 1740 mm 68.5 in. |
| μάρκα | Ford |
|---|---|
| μοντέλο | Granada |
| παραγωγή | Granada Turnier (GNU) |
| τροποποιήσεις (κινητήρας) | 2.8 i (160 Hp) |
| έναρξη της παραγωγής | 1977 έτος |
| Τέλος της παραγωγής | 1981 έτος |
| Αρχιτεκτονική της μονάδας κίνησης | Κινητήρας εσωτερικής καύσης |
| Τύπος κουπέ | βαγόνι |
| Τύπος καυσίμου | Βενζίνη |
|---|
| δύναμη | 160 Hp |
|---|---|
| Αναρρόφηση κινητήρα | Φυσικά αναρριχημένος κινητήρας |
| μήκος | 4630 mm 182.28 in. |
|---|---|
| πλάτος | 1740 mm 68.5 in. |
| ύψος | 1380 mm 54.33 in. |
| μεταξόνιο | 2770 mm 109.06 in. |