
| Karoser tipi nedir, Volkswagen Golf IV? | Hatchback |
|---|---|
| Motor gücü ne kadar, Volkswagen Golf Hatchback 1999 1.9 TDI (115 Hp) 4motion? | 115 bg |
| Motor hacmi ne kadar, Volkswagen Golf Hatchback 1999 1.9 TDI (115 Hp) 4motion? | 1.9 Lt 1896 cm3 115.7 cu. in. |
| Aktarımı nedir, Volkswagen Golf IV Hatchback 1999 1.9 TDI (115 Hp) 4motion? | İçten yanmalı motor. |
| Aracın uzunluğu ne kadar, 1999 Volkswagen Golf Hatchback? | 4149 mm 163.35 in. |
| Aracın genişliği ne kadar, 1999 Volkswagen Golf Hatchback? | 1735 mm 68.31 in. |
| Genel bilgi | |
|---|---|
| Marka | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Nesil | Golf IV |
| Modifikasyonu (Motor) | 1.9 TDI (115 bg) 4motion |
| Üretim başlangıç yılı | 1999 yıl |
| Son üretim yılı | 2000 yıl |
| Güç ünitesi mimarisi | İçten yanmalı motor |
| Gövde tipi | Hatchback |
| Performans | |
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Motor | |
| Güç | 115 bg |
| Litre başına güç | 60.7 bg/Lt |
| Motor Modeli/Kodu | AJM, AUY |
| Motor hacmi | 1896 cm3 115.7 cu. in. |
| Silindir çapı | 79.5 mm 3.13 in. |
| Silindir içi vuruş | 95.5 mm 3.76 in. |
| Silindir başına düşen valf | 2 |
| Yakıt enjeksiyon sistemi | Pompa-meme |
| Motor aspirasyonu | Turbo kompresör, Intercooler |
| Valf yapısı | SOHC |
| Motor yağı kapasitesi | 4 Lt 4.23 US qt | 3.52 UK qt |
| Motor yağı özellikleri | Görmek için giriş yapın. |
| soğutma sıvısı | 6 Lt 6.34 US qt | 5.28 UK qt |
| Boyutlar | |
| Uzunluk | 4149 mm 163.35 in. |
| Genişlik | 1735 mm 68.31 in. |
| Yükseklik | 1444 mm 56.85 in. |
| Dingil Mesafesi | 2518 mm 99.13 in. |
| Ön tekerlek izi | 1513 mm 59.57 in. |
| Arka tekerlek izi | 1494 mm 58.82 in. |
| En az dönüş açısı | 10.9 m 35.76 ft. |